Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējas ir visiem

Edgara Saukas rakstā «Forumā akcentē problēmas» 27.novembra «Zemgales Ziņu» numurā minēts, ka pilsētas Skolēnu domē nav pārstāvēti visu mācību iestāžu audzēkņi.

Pēc Jelgavas Skolēnu domes nolikuma iespējas tajā darboties ir visu mūsu pilsētas skolu pašpārvalžu pārstāvjiem. Tikai, lai kļūtu par domes dalībnieku, izglītības iestādē jābūt skolēnu vēlētai pašpārvaldei (ne mazāk kā septiņiem pārstāvjiem) un tās vadītājam un vietniekam jāvēlas strādāt Skolēnu domē. Šo iespēju izmanto Jelgavas 1. ģimnāzija, Spīdolas ģimnāzija, 6. vidusskola un Amatu vidusskola. Ceram, ka arī pārējās mācību iestādēs tiks ievēlēti tādi skolēnu pašpārvalžu vadītāji, kuri vēlēsies darboties Jelgavas Skolēnu domē. Minēto skolu pārstāvju vietas tajā pašlaik ir vakantas.Lelde Čukure, Jelgavas Skolēnu domes priekšsēdētāja

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti