Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlējāmies kritērijiem atbilstošāko piedāvājumu 19

Atsaucoties uz 3.oktobra publikāciju laikrakstā «Zemgales Ziņas» par aģentūras telpu nomu, vēlos kliedēt korespondenta savērptās teorijas, izklāstot patieso situāciju.

Aģentūra «Zemgales INFO», sākot savu darbību 2007.gada martā, panāca vienošanos ar Jelgavas reģionālo Pieaugušo izglītības centru par telpu izmantošanu uz laiku ar norunu, ka nepieciešamības gadījumā aģentūra atbrīvos centra telpas. Ņemot vērā šo nosacījumu, aģentūra jau savlaicīgi sāka meklēt jaunas telpas, izsludinot tirgus izpētes aptauju. Būtiski uzsvērt, ka likums šajā gadījumā neparedz pretendentiem rīkot konkursu, taču «Zemgales INFO» vēlējās atrast pieņemamāko variantu, tādēļ tika nolemts veikt tirgus izpēti.Vienlaikus jāpiebilst, ka apzinātas arī pašvaldības īpašumā esošās telpas, taču tās visas pašlaik aizņemtas un pārredzamā nākotnē neatbrīvosies. Telpu izvēles kritēriji noteikti, ņemot par pamatu līdzšinējās aģentūras telpas. Izsludinātajai aptaujai pieteicās četri pretendenti. Zīmīgi, ka trīs arī atbilda mediju izdaudzinātajiem it kā šaubīgajiem kritērijiem - ēkai jābūt rekonstruētai vai jaunbūvei. Šī prasība pamatota ar to, ka tai tuvākajā laikā nebūs nepieciešami papildu remontdarbi, tā ir nosiltināta un piemērota ekspluatācijai ilgākā laika periodā. Vienīgais piedāvājums, kurš neatbilda šim nosacījumam, bija SIA «Elšade» Raiņa ielā 40. Šīs telpas neatbilda jau pamatkritērijam, jo to platība bija tikai 110 m2, turklāt ēkā veikts vien kosmētiskais remonts, tā nav siltināta. Līdz ar to, kaut arī īres maksa tur varbūt ir nedaudz zemāka, jārēķinās, ka par telpām būtu jāmaksā teju uz pusi augstāki rēķini par siltumu.Pēc tirgus izpētes aptaujas un visu objektu pārlūkošanas pretendenti tika informēti, ka visprecīzāk visiem kritērijiem atbilst SIA «Alis» piedāvājums Pasta ielā 47. Tādēļ pārmetumi par slepenu vienošanos un konkrētu uzņēmēju atbalstu ir vienīgi korespondenta fantāzijas augļi - ja «Zemgales INFO» jau iepriekš skaidri zinātu, uz kādām telpām vēlas pārcelties, tā, nepārkāpjot likumu, to būtu varējusi izdarīt, nerīkojot tirgus izpētes aptauju.Taču tas, ka kritērijiem visprecīzāk atbilst SIA «Alis» piedāvājums, vēl nenozīmē, ka pieņemts lēmums par «Zemgales INFO» pārcelšanos uz šīm telpām - pašlaik turpinās SIA «Alis» piedāvājuma un līguma nosacījumu izvērtēšana 2009.gada pilsētas budžeta kontekstā. Gala lēmums par telpu nomu tiks pieņemts tuvākā mēneša laikā. Jānis Kovaļevskis, Jelgavas pašvaldības aģentūras «Zemgales INFO» direktors

Pievieno komentāru

Komentāri 19

bite

"...tagad visi suņi ierejas - lielu daļu kabatās sabāzīs. Nu un, ka sabāzīs..." Vienreizēji! Cik tālu esam nonākuši, ja svešas naudas iebāšanu kabatā jau uzskatām par normālu parādību.

pirms 11 gadiem, 2008.10.13 10:50

mmm

"Gala lēmums par telpu nomu tiks pieņemts tuvākā mēneša laikā."

"Izvēlējāmies kritērijiem atbilstošāko piedāvājumu"

Tad esat izvēlējušies, jeb tuvāka mēneša laikā izvēlēsieties?

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 21:37

???

Ko jūs te rejat, suņi!

Ja tā ir pašvaldības aģentūra, tad tas nav bizness, bet gan pašvaldības iestāde, kas tiek finansēta no pašvaldības.

Ja aģentūra vēl ar to, ka izliek reklāmas pelna, tad ši nauda nonāk atpakaļ pašvaldības kasē.

Ja peļņa ir lielāka kā izdevumi, tad tas ir tikai apsveicami. Vairāk darbu pilsētā varēs izdarīt. .... tagad visi suņi ierejas - lielu daļu kabatās sabāzīs. Nu un, ka sabāzīs, galvenais, lai pilsētai ar kas tiek.

Un Zalāna kungs ar visu savu Līderisma akadēmiju var braukt palīdzēt Kuldīgas tiltu restaurēt.

Neredzu nekā slikta, ja pašvaldība arī var pelnīt, ne tikai no valsts pabalstiem un IIN dzīvot.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 22:34

Andrejs

Piekrītu Aivaram, tik varbūt ne tādos vārdos. Daudzām pilsētām un daudziem pagastiem ir savas avīzes, ko veido viens, divi, varbūt trīs cilvēki, ne liekēžu armija. Par "aģentūras" direķi viss tāpat skaidrs - kāds līdējs bija skolā, tāds ir tagad, nav mainījies. Par cienījamu tādu var dēvēt vienīgi smagā šmigā.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 20:55

kakaa

un vai tad tieshaam jaastaasta mulkjiibas par piedaavaajumu konkursu?
juridiski viss ir ok. sanjem piedaavaajumus, izveertee un izveelas atbilstoshaako - to, kursh pashiem iepaticies un peec kura veidt cenu aptauja.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 18:58

kakaa

bixzness taa klasiskajaa izpratnee tieshi taapeec arii saucas par biznesu, ka pasvaldiiba to neatbalsta - nav vajadziibas, tas pats sevi atpelna.
tachu latvijaa bizness ir shaads - vaariities no valsts.
un rupjaakie komenti kaa reiz ir no JV puses.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 18:56

tūdaliņš

Es labāk netieši nodokļus atdodu JV un uzzinu par to, kas notiek, nevis ēdu ZZ samazgas abonējot.
Es izvēlos neriet par savu nodokļu naudu, jo zinu, ka tā tiek iztērēta arī citur.
Pajautājiet kādreiz mīļajiem ZāģētājZaķu žurnālistiem, lai konstruktīvi izskaidro notiekošo. Pretī saņemsiet skaņu, ar kuru Rimi šobrīd akciju reklamē.
Es nesaku, ka JV ir objektīvs avots, bet apgalvoju, ka tas ir labs atsvars krāsaino politisko purvu bridēju komandām.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 18:03

zeze

Mīļais ezi, par brīvu nav nekas, pat siers peļu slazdā ir jānopērk!
Par šo aģentūru un bezmaksas avīzi mēs visi maksājam!!!

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 16:26

ezis

Vairākus gadus atpakaļ ZZ bija tiešām lasāma avīze bet šodien tur nau ko lasīt(izņemot TV programu)tas protams ir tikai mans viedoklis.Un tas ka Dome izveidojusi savu avīzi ir tikai apsveicams fakts jo tur tiek atspoguļoti svarīgākie Jelgavas notikumi,arī TV pr.tur ir un vēl par brīvu!

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 15:56

ļigitta

ZZ raksta cirviejiem, tāpat neviens nelasa, jo komnei ir bezsararaa :((((((

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 15:02

to:Inguna

Visdrīzāk visi pilsētas uzņēmēji gribētu, lai tos pašvaldība atbalsta grūtos laikos, taču nekā, atbalsta tikai īpaši izredzētos. Vai tad tā nav korupcija? Bija jāizsludina iepirkuma konkurss un jāizvēlas lētākais piedāvājums!

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 13:46

Kārtējās pārmērības

Krutās biroja telpas ir kārtējās pārmērības, ko pilsētnieki maksā no budžeta, jo Kanaškam nav nomnieku, ar ko bijušo kinoteātri aizpildīt pēc rekonstrukcijas. Ja pilsētas uzņēmēji krīzes apstākļos tik dārgas biroju telpas nevar atļauties, pašvaldības aģentūras var, jo viņiem sava iztikšana nav jānopelna, var pagrābt no budžeta cik vajag.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 13:41

Inguna

Kāpēc cilvēki palika tik skaudīgi? Jums žēl, ka pašvaldība atbalsta vietējos biznesmeņus. Lai atbalsta vismaz kādu. Manuprāt ir pienākuši laiki, kad katrs uzņēmums (vai pašvaldības struktūrai) jāizvēlās labas un prestižas biroja telpas, kas tikai sekmēs attīstību.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 12:28

to Aivars

Aivar, tā ir liela laime būt veselam! ja jau tik ōti gribas izlamāt Kovaļevska kungu, varbūt var atrast vismaz cius vārdus. mētājoties ar tādiem vārdiem, var dzīē viss nākt atpakaļ! Panās acīs Kovaļevska kungs ir cienījams jauns cilvēks un vēlu viņam un viņa vadītājai aģentūrai veiksmi un izturību! ZZ- man kauns, ka izlaižat avīzi un portāu, kurā ļaujat raksīt rupjīas un personīgus apvainojumus!

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 22:43

pelite

divu jelgavas milžu cīņas turpinās, bet pa vidu iejaukti tādi sīkumi kā dažādu mediju žurnālisti un pat kādreizējā friziere

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 22:26

Aivars

Funkcija viena vienīga - lai ierāviņš un pārējie blēži paliktu pie siles. Spriediet paši - citādi tik lielu čunguru pilsētmēris nedotu - vidēji ap 1000 katram no vismaz 15 darbiniekiem (tagad laikam pat vairāk) mēnesī alga, plus aprīkojums, transports, prēmijas - gadā ap pusmiljonu laikam bija oficiāli. Plus... khm... Lūk, kur mūsu naudiņa paliek - visādi šitādi kropļi kā kovaļevski ar to audzē savus mūļus. Un tēlo, ka strādā.

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 22:13

kakaa

nu vispaar jau incim daleeji taisniiba - lai kovalevskis uzraksta, kaadas ir agentuuras funkcijas, lai publicee budzetu - lai tak tautai ir skaidriiba un beidz pa kaktiem bubinaat, ka tiek peso izsaimniekots.

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 20:03

to incis

Pabalstu ņēmēji-ha! man arī viena kaimiņiene, kam seši bērni un šnabja dullums ikdienas, otra- četri bērni, tirgo heri un vēl abas kopā ar citām tādām pašām iet uz domi un prasa pabalstus, kad nedod, tad sola savus bērnus "prijutā" atdot. Es saprotu, ka pabaLSTUS PRASA CILVĒKI, KAM KĀDA NELAIME, VECUMS VAI SLIMĪBA, BNET NE JAU CILVĒKI, KAS IR SLAISTI UN GRIB DZĪVOT UZ MŪSU RĒĶINA.

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 15:15

Incis

Kam vajadzīga šāda aģentūra un tās uzturēšana par nodokļu maksātāju naudu . Kāda būs nomas maksa , komunālie izdevumi , galu galā algas , ko maksās par neko nedarīšanu . Par to gan neviens neraksta . Labāk tos izniekotos līdzekļus izmaksāt pabalstos un tādu kovaļevski ar visu bandu vispār atlaist . Labāk uzrakstiet , ko šī āģentūra ir paveikusi ,ja ir ko rakstīt!

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 14:36

Lietotāju raksti