Jauniešu orientēšanās sacensībās Jēkabniekos uzvar mājinieki (FOTO)

30. jūlijā Jēkabniekos, Svētes pagastā norisinājās ikgadējās orientēšanās sacensības jauniešiem «Netradicionālās orientēšanās sacensības 2016». Sacensībās piedalās Jelgavas novada pagastu pārstāvētas jauniešu komandas, kā arī jauniešu komandas no Ozolnieku novada vai citām Latvijas vietām. Orientēšanās sacensības organizē Jelgavas novada pašvaldības Svētes pagasta jaunatnes lietu koordinators Jānis Zariņš, organizēšanā kā brīvprātīgie aktīvi iesaistās arī vietējie Svētes pagasta Jēkabnieku jaunieši.

Sacensības notika ceturto gadu pēc kārtas, kopā pulcējot jauniešus no visa Jelgavas novada. Tās norisinājās trīs daļās – orientēšanās daļa, kur pēc izsniegtās kartes komandām jānokļūst atzīmētajos punktos, izpildot tur uzdoto uzdevumu, erudīcijas daļa, kur komandām jāpaasina prāts, lai atbildētu uz erudītiem jautājumiem, un popiela.

Šogad jauniešu orientēšanās sacensībās piedalījās deviņas komandas no Jelgavas novada un Ozolnieku novada. Sacensībās tika pārstāvēts Svētes, Zaļenieku, Kalnciema, Jaunsvirlaukas, Platones, Vircavas pagasts un Ozolnieku novads.

Svētes pagastu pārstāvēja «Smaidīgie» un «Svēte», Zaļenieku pagastu – komanda ar nosaukumu «Sēnes», Kalnciema pagastu – «Pokemen Go», Jaunsvirlaukas pagastu – «Izturīgie», Platones pagastu – «SuperAita», Platones un Vircavas pagastu – apvienotā komanda «Vilki», bet Ozolnieku novadu – Salgales pagasta jauniešu komanda no Emburgas jauniešu centra «Emburgas jaunieši» un Ozolnieku novada jauniešu komanda «OZO jaunieši» no Ozolnieku bērnu un jauniešu iniciatīvu centra.

Pirmo vietu šogad ieguva vietējie – Svētes pagasta komanda «Smaidīgie». Pietrūkstot tikai puspunktam, otrajā vietā ierindojās Platones pagasta «SuperAita», bet, pietrūkstot tikai diviem punktiem no otrās līdz trešajai vietai, trešajā vietā ierindojās Svētes pagasta «Svēte». Ceturtie palika «Emburgas jaunieši», bet piektie – «Vilki». Pārējās komandas netika numurētas pēc iegūtās vietas. Visas komandas ieguva diplomus un pateicības par piedalīšanos, kā arī vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Pasākumu atbalstīja Svētes pagasta pārvalde, Jēkabnieku kultūras nams, SIA «Viesu Līči», SIA «Mežacīruļi», «A-Z Boulings», «AntiCafe», SIA «Auto Starts tūre», «212», «Refill», «Timermaņa Foto darbnīca», kafejnīca «Silva». Dalībnieku ēdināšanu nodrošināja SIA «Satevi».


Jānis Zariņš
Foto: no J.Zariņa albuma


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti