Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas «miljonāri» 5

Pēc mediju sniegtajām ziņām, no 1.jūnija pensionāriem par izdienu piemaksāšot vidēji 7,22 latus ik mēnesi.

Te gan ir viens nosacījums - šo summu saņems tie pensionāri, kuru pensijas nepārsniedz 135 latus. Var saprast, ka tos, kam pensija ir lielāka, valdība pieskaita miljonāru Šķēles un Lemberga kategorijai. Vai tie, kas saņem vairāk par 135 latiem, dzīvo kā nieres taukos? No kurienes šāds kritērijs? Pieņemsim, ka valsts kasē nav naudas. Bet kur tā radās Prezidenta kancelejas darbinieku algu paaugstinājumam par 30 procentiem, kaut gan Zatlers dievojās, ka to nepieļaus. Kur paliek vīra, turklāt prezidenta, vārds? Iznāk, ka Zatlers, tāpat kā visi «činavnieki», māk vienīgi solīt. Kancelejas darbiniekiem algas par 30 procentiem paaugstinot sakarā ar to, ka kompensēs neizmaksātās prēmijas. Kur teikts, ka tās obligāti jāpiemaksā pie mēneša algas? Ko viņi tādu sevišķu valsts un tautas labā izdarījuši, ka viņiem pienāktos mēneša prēmija!? Tās maksā par kaut ko sevišķu, par augstiem darba rādītajiem.Manā skatījumā kanceleja ir absolūti nevajadzīga institūcija, kas katru gadu no mūsu makiem tērē miljoniem latu sevis uzturēšanai. To, ka pie varas esošajiem sev nauda vienmēr atradīsies, parāda publikācija «Zemgales Ziņās» «Domes PR - Ls 500 000». Vienīgie vaininieki visās valsts un pašvaldību nebūšanās ir pensionāri un invalīdi. Un valdība nekā nevar izdomāt efektīvus līdzekļus, kā no viņiem tikt vaļā. Bet tā gribētos, taču jāpiecieš, jo atskaitēs EP figurē, ka Latvijā pensionāri ir gandrīz vai vislabāk situētie.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

pesimists

vēl jau nevajag aizmirst parastos darba darītājus, kas strādā par minimālo algu,arī pensija viņiem būs minimālā, kam gan tādi var palīdzēt,ja paši knapi velk dzīvību?

pirms 11 gadiem, 2008.02.21 06:47

eto

Visnormālāk ir tā - līdz 40 gadu vecumam dzīvo uz vecāku rēķina, pēc 40 uz bērnu!

pirms 11 gadiem, 2008.02.20 15:17

ribo

laikam jau valdībā visiem ir tās normālās ģimenes!
Bet ne jau visiem ir to gādīgo bērnu,ko tad lai dara tie????
Viņiem tu iesaki nosprāgt??!

pirms 11 gadiem, 2008.02.20 14:44

Audit

Normālās ģimēnēs ir tā, ka no sākuma vecāki uztur bērnus, bet kad vecāki jau pensijā, tad bērni uztur vecākus! Mūsu ģimenes vecīši gan paēduši, gan apģērbušies, māja izremontēta, visu neuzskaitīsi! Pietiekoši šie dzīvē "krievam" strādājuši, mūs skolojuši un audinājuši! Tagad man un citiem no mūsu ģimenes nav žēl nekā priekš šiem!

pirms 11 gadiem, 2008.02.20 14:17

Ikars

Jāved visi uz mežu, kā tajā pasakā :DDDDD

pirms 11 gadiem, 2008.02.20 11:30

Lietotāju raksti