Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Pasta svētku pārsteigumi 52

Sakarā ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu ne vien man, bet arī daudziem citiem apsveikumu saņēmējiem Latvijas Pasts sagādājis nepatīkamus pārsteigumus.

Neiedomājami ilgi ir pasta sūtījumu ceļi līdz to saņēmējiem. Vēstuli, kas apzīmogota Tukumā 19.decembrī, bez Jelgavas pasta zīmoga saņēmu 29.decembrī. Otra vēstule no Ikšķiles, kas apzīmogota 17.decembrī ar pareizo Jelgavas adresi, 21.decembrī zīmogota Līvbērzes un 28.decembrī - Jelgavas pastā, bet saņemta 29.decembrī.Pārsteidz pasta kastu iztukšošanas laiks reizi dienā, kas notiek vakaros. Atceros, kādreiz tās tukšoja trīs reizes dienā. Nosodāma ir dažu pasta darbinieku rīcība, kuru rezultātā nešķirotās vēstules izmet atkritumu kastēs. Kādreiz Jelgavā piedzīvojām pasta kastes aplaupīšanas gadījumu, kad vēstules bija izkaisītas Raiņa parkā. Vēlos vēl atzīmēt, ka vairākas reizes esmu konstatējis no ārzemēm saņemtās korespondences vēstuļu uzplēšanas un pārbaudes gadījumus, par kuriem ir ziņots Jelgavas pastam. Atbildes līdz šim nav saņemtas. Neapmierina arī garās rindas un ilgstošā gaidīšana galvenā Jelgavas pasta nodaļā.Cerēsim, ka Jaunajā gadā uz vēstuļu saņemšanu no tuvākām Latvijas pilsētām nebūs jāgaida 10 dienas, ka Satiksmes ministrija neturpinās likvidēt daudzās pasta nodaļas, bet darīs visu, lai savu darbu uzlabotu, vairāk domājot tieši par lauku iedzīvotājiem!Savukārt vislielāko pārsteigumu Latvijas Pasts sagādāja 29.decembrī, kad saņēmu 18.decembrī Rīgā, bet 17. un 20.decembrī - Jelgavā zīmogotas vēstules. Šo vēstuļu piegādes laiks būtu ierakstāms Ginesa rekordu grāmatā pat viduslaikos, kad pastu piegādāja ar zirgu pajūgiem.Komentāri šajā gadījumā lieki. Interesanti, kādi pasta pārsteigumi būs jāsaņem Jaunajā gadā?

Pievieno komentāru

Komentāri 52

Udox

Nu re - varu tevi iepriecināt - arī es gaidu "Mans mazais". Vismaz tev ir bēdubrāļi un māsas. Vienīgais, kas mani iepriecina, ka mana Saule vēl nav pamanījusi, ka tas ir iznācis. Ja šonedēļ neatnesīs, tad viss pasts uzzinās, kas viņi ir :D

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 14:04

Udox

Kāda vaina :D Hansabanka man sūtīja vēstulīti, ka līdz 21. decembrim varu pieteikties ļoti labam kredītam :) Izsūtīja kādā 10. decembrī. Ho, ho, un Ziemassvētku vecīša ziņa atnāk man 4. janvārī :) Labi, kam man tas kredīts patiesi neinteresē, bet tagad es nebrīnos, ka pasts strādā ar zaudējumiem, jo neviens nopietns bizness viņiem savus sūtījumus neuzticēs.

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 14:02

tamāra

Neesmu saņēmusi nevienu no divām pasūtītām avīzēm un 3 žurnāliem, 3 dienas toties esmu zvanījusi uz pastu (1. pasta nodaļa), bet telefons vai nu netbild vai ir aizņemts, biju pati pastā ap 16:00. Teica, ka no tās nodaļas neviena ilgāk par 11:00 darbā neesot un esot pilnīgs sajukums, nevarot apstrādāt visus saņemtos pasūtījumus no redakcijām un interneta. Es kaut ko nesaprotu - ja netiek galā ar darbu, tad nav ko uzņemties darbu vai arī jāstrādā pilnas darba stundas vismaz tiem, kas apstrādā pasūtījumu pieteikumus. Man gan darbā skaita katru strādāto un nestrādāto minūti pat tad, kad konkrēts uzdevums ir paveicies un izdarīts ātrāk.

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 09:12

tamāra

Neesmu saņēmusi nevienu no divām pasūtītām avīzēm un 3 žurnāliem, 3 dienas toties esmu zvanījusi uz pastu (1. pasta nodaļa), bet telefons vai nu netbild vai ir aizņemts, biju pati pastā ap 16:00. Teica, ka no tās nodaļas neviena ilgāk par 11:00 darbā neesot un esot pilnīgs sajukums, nevarot apstrādāt visus saņemtos pasūtījumus no redakcijām un interneta. Es kaut ko nesaprotu - ja netiek galā ar darbu, tad nav ko uzņemties darbu vai arī jāstrādā pilnas darba stundas vismaz tiem, kas apstrādā pasūtījumu pieteikumus. Man gan darbā skaita katru strādāto un nestrādāto minūti pat tad, kad konkrēts uzdevums ir paveicies un izdarīts ātrāk.

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 09:12

erty

Man ar liels prieks!
Šodien saņēmu apsveikuma kartiņu,kura tika izsūtīta pagājušo gadu 19.decembrī no no ļoti tālas pilsētas-Ogre.

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 01:07

pisētniece

ha, bet man šodien pat divreiz nesa avīzes. Vispirms bija pirmdienas un un vēlāk pēcpusdienā parādījās arī sestdienas avīzes, bet ceturtdienas avīžu kā nav tā nav.... :(

pirms 11 gadiem, 2008.01.07 15:47

Skaidrīte

Urrā, šodien (pirmdien!) saņēmu sestdienas avīzes! Laikam jau sasniegums, bet pirmdienas avīzes nav! Es nevaru saprast, kāpēc nevar atnest visu kopā, ja jau KAUT KĀDU TUR IEMESLU DĒĻ sestdien atnest nevarēja, tad kāpēc pirmdienā nevar kopā ar pirmdienas avīzēm atnest, bet nes ar nobīdi? Zvanīju uz Pasta Centru, prasu, kad tad būs pirmdienas avīzes? Mani pārsteidza atbilde: "NEZINU, JŪS SAPROTIET, MUMS NAV PASTNIEKU!" Bet, atvainojiet, naudiņu gan paņēma! Tad klapējiet to bodīti ciet un godīgi atzīstiet, ka Pasts nav rīcībspējīgs! Nemuļķojiet cilvēkus!

pirms 11 gadiem, 2008.01.07 14:54

nu re

Es arī gaidu savu žurnālu "Mans Mazais"un gan jau sagaidīšu,jo iet un strīdēties Pastā Centrā Jelgavā nav nekādas jēgas,tik veltīgi laiks iztērēts.Visam vainīgs ir Rīgas centrālpasts,kurš sūta tālāk uz Latvijas pasta centriem.Es jums ieteiktu-pacietību,tikai pacietūbu.Gan jau jūsu pakas,avīzes,žurnāli,u.c.preses izdevumi atnāks pie jums.Apbruņojieties ar pacietību.Labs nāk ar gaidīšanu,silts ar sildīšanu.

pirms 11 gadiem, 2008.01.06 16:07

Greex

Un kas bija vainiigs, kad 2007. gada saakumaa pasts netika galaa ar savaam saistiibaam pret abonentiem? Ja jau neviizho ielikt pasuutiito presi pat abonenta kastiitee pasta nodaljaa, tad vairs nav nekaadas uzticiibas shim uznjeemumam un vinju reklaamas sauklis "Ar atbildiibu par uzticeeto" atgaadina njirgaashanos par klientiem.

pirms 11 gadiem, 2008.01.06 11:53

IJa

Pie visa vainīgs DAC,kura pakalpojumi ir apm. par 7 latiem gadā dārgāki nekā LP. NU un LP tagad nevar spēt visus pienācīgi apkalpot. Varētu ZZ sagatavot rakstu par DAC dzīvi jaunajā gadā. Kaut kur bija ziņa, ka LP par 8% abpnentu vairāk kā pērn un tas ciparos ir iespaidīgi. Par cik % mazāk abonentu ir DAC. Es pasūtu 4 izdevumus un ietaupu ap 30 latiem gadā. Nu, bet, žēl, ka pasts nepiegādā tik agri kā DAC. Bet... santīmu netaupīsi, pie lata netiksi..., diemžēl...

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 22:12

Skaidrīte

Preses nepiegādāšana Latvijas Pastā ir kā lipīga slimība. Pirmās gada dienās klausījos, kā citiem nav piegādāta prese un jutu viņiem līdzi, jo man pasūtītās avīzes pastkastītē tika ieliktas. Vēl jo vairāk, - bez manis pasūtītajām avīzēm es divas dienas lasīju arī nepasūtītu. Bet sestdien ... mana pastkastīte mēmi virināja savu tukšo muti: "Nekā nav!"

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 18:58

inese

Kur ir mana pasūtītā avīze-Zemgales Ziņas?Vīramātei un sev paūtīju vienā dienā vienā vietā-viņa Apšu 8 saņem,es Māras ielā gaidu.Vecas ziņas man nevajag,tad vakarā ieslēdzu televizoru un paskatos,kas noticis.Fui pastam...

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 17:36

naivā

Vai tomēr nebūtu iespējams no pasta vadības saņemt kādu skaidrojumu? Piem. kā, nebojājot nervus sev un citiem, saņemt neatnesto presi. Kur galu galā tā pazūd? Nevar taču būt , ka pastnieki pie tā vainīgi?

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 16:33

šofis

caur Dienas centru abonēto žurnālu nevaru sagaidīt jau otro mēnesi pēc kārtas! apnicis! vairs nepasūtīšu! Nopirkt ir vienkāršāk!

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 14:36

Samurajs

Tā ir ierasta parādība. Regulāri sūtu dažādas pakas no ASV un ES, jau pierasts, ka lielākā kavēšanās (pēc pakas maršrutēšanas datiem) ir tieši Latvijā. Un ne jau muitā, ne jau lidostā, bet PASTĀ.
Varbūt bija jāsāk nevis ar lauku p/n modernizēšanu (cik no viņas tur modernizē un neslēdz), nevis ar centrālās ēkas izremontēšanu vai jaunu busiņu iegādi, bet ar pakalpojumu uzlabošanu? Cik sanāk ieiet pastā, pilnīgi riebjās tā attieksme - nemitīgi blenž un skatās it kā būtu no pusdienām iztraucētas. Viena gan tur tāda patīkama, ar melniem matiem, bet nešaobos, ka arī viņu pārņems blakus sēdošo zombiju garīgais. Turies!

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 21:23

lorenda

Tas jau ir visu cauru gadu,ne tikai jaunajam gadam sākoties...tas ir visu laiku tā,es Tele2 rēķinus saņemu ar nokavēšanos regulāri.

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 18:56

e

mani interesee kur gan ir mans suutiijums kas no anglijas izsuutiits 6. decembrii...
pasta darbinieces pat atsakaas mekleet... varbuut sev pievaakushas?? :(((

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 15:15

zenta

Pagājušajā gadā presi pasūtīju pastā, bet tā kā bieži to nesaņēmu savā pastkastītē(Dambja ielā), tad gāju katru dienu pati uz pastu pēc tās.Tas man it nemaz nebija ērti! Otrajā 1/2 gadā avīzes pasūtīju Dienā, pastā palika tikai žurnāli(bija pasūtīti uz gadu).Cerēju, ka varbūt būs kārtībā, sazinājos ar Buļa k-gu, kurš vārdos izlikās novērtējam situāciju, bet tad atkal sākās,pāris reižu žurnālus iemeta nākamajā dienā tādā izskatā,ka būtu izvilkti no atkritumiem, pēc tam jau vairs nebija nemaz, iztrūkstošos piepirku kioskā un sazinājos atkal ar Buļa k-gu. Pēc garākas,it kā, pārbaudes viņš man paziņoja, ka pastnieks tomēr liekot žurnālus manā pastkastītē un viņš tic savam pastniekam, nevis man.Tā vietā, lai man atvainotos, es vēl tiku pataisīta par meli!
Šogad visu presi pasūtīju Dienā un to arī saņemu bez jebkādām problēmām! Iesaku tā darīt visiem!

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 14:26

Vilnis

Kā jau pie Latviešiem.
Pagājušā gada sākumā pasts jau parādīja, kā strādā valsts kantoris, visi tā bļāva, tā bļāva, un ko šogad, kājau latvietim pienākas - atkal ar kāju uz vecā grābekļa.
Es sūtu caur Dienas abonēsanas centru- man nekad nav bijis problēmu. Pastā jau vieni alkonauti strādā.

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 12:11

Gogi

Kā jau pie Latviešiem.
Pagājušā gada sākumā pasts jau parādīja, kā strādā valsts kantoris, visi tā bļāva, tā bļāva, un ko šogad, kājau latvietim pienākas - atkal ar kāju uz vecā grābekļa.
Es sūtu caur Dienas abonēsanas centru- man nekad nav bijis problēmu. Pastā jau vieni alkonauti strādā.

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 12:10

Lietotāju raksti