Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauku jauniešiem – pašiem savs iedvesmošanās forums

No 3. līdz 5.novembrim biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs” jau sesto reizi rīko jauniešu izaugsmes forumu motivētiem jauniešiem – “Solis 2017”.

Jauniešu izaugsmes forums “Solis” ticis izveidots, lai būtu par satikšanās un iedvesmošanās pasākumu apņēmīgiem jauniešiem, kuriem ir interese par Latvijas laukiem un reģionu attīstīšanu. Sešu gadu laikā ir pierādījies, ka jauniešos nerimst interese par uzņēmējdarbību laukos, domubiedru meklēšanu un biznesa ideju attīstīšanu.

Reizēm, satikt uzņēmējus un jauniešus, kuri klātienē dalās ar savu pieredzi, neveiksmēm, kļūdām, sasniegumiem un uzvarām, nozīmē ļoti daudz. Tāpat, ik gadu aicinām ekspertus un profesionāļus savā jomā, kuri dalās ar knifiņiem un aktualitātēm. Šogad uzmanība tiks vērsta uz finanšu piesaistes iespējām, biznesa ideju attīstīšanas niansēm, radošās domāšanas attīstīšanu un, protams, pieredzes stāstiem lauksaimniecībā.

Iepriekšējo gadu dalībnieki novērtē forumā sniegtās zināšanas un lektoru pieredzes stāstus. Īpaši aizraujošas ir vakara programmas, kur var radoši izpausties parādot arī savus talantus. Jauno zemnieku klubs šajā forumā apvieno dalībniekus no visiem Latvijas reģioniem. Forums šogad norisinās Ventspils novadā, tāpēc šī ir lieliska iespēja pārējo Latvijas novadu jauniešiem apmeklēt ekskursiju Kurzemes saimniecībā.

Pieteikšanās forumam notiks no 9. līdz 22.oktobrim. Reģistrācijas formu jāmeklē “facebook.com” lapā @solis2017.

Forums norisinās pateicoties par atbalstu: Ventspils novada domei, Latvijas Agronomu biedrībai, SIA “Silja”, SIA “Konekesko”, LPKS “Latraps”, ZS “Lejasciņi”, SIA “Valtek”, LPKS “Vaks”, SIA “Yara Latvija”, SIA “Amazone”, SIA “Agritrade R” “Valsts pētījumu programmai Ekosoc LV” ZS “Vilciņi 1”.

Liene Ekša,

Jauniešu forums “Solis 2017”


FOTO: no arhīva


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti