Leču ģimene dibina stipendijas savai dzimtajai skolai (FOTO) 10

Zemgale, šis skaistais un bagātais novads, jau izsenis dēvēts par Latvijas maizes klēti, savai zemei dāvājis ne mazums dižu, gudru un stipru cilvēku. Taču ikvienam no tiem sirds sieta kādā viņam vien īpaši mīļā un tuvā vietā novadā, kur debesis ir tik plašas un augstas, kur tik tālu skats sniedzas un kur skaidri saredzams apvārsnis. Ziedotājiem Ilgvaram un Annai Lečiem tie ir Ozolnieki. Viņi ir sava novada īsteni patrioti, savukārt ģimenes dibinātā stipendija – apliecinājums vēlmei sniegt ieguldījumu novada nākotnē, atbalstot talantīgus Ozolnieku novada vidusskolēnus.

26. janvārī svinīgajā sarīkojumā Ozolnieku vidusskolā Anna un Ilgvars Leči piešķīra trīs stipendijas Ozolnieku vidusskolas skolniecēm: 10. klases skolniecei Katrīnai Planei, 11. klases skolniecei Santai Ģingulei un 12. klases skolniecei Laurai Ausmiņai.

Savu lēmumu Ilgvars un Anna Leči pamato: «Ceram, ka mūsu dibinātā stipendija kādam mērķtiecīgam Ozolnieku jaunietim pavērs iespējas kļūt par labu speciālistu. Esam pārliecināti, ka Latvijas nākotnei nepieciešami uzņēmīgi, gudri un izglītoti cilvēki.» Leču ģimene patiesi mīl savu novadu un rūpējas par tā izaugsmi daudzās jomās. Ne velti Ilgvars, kad viņam vaicā, vai Ozolnieki ir vieta netālu no Jelgavas, parasti it kā ar vieglu humoru, bet patiesībā dziļi nopietni atbild: «Nē, nevis Ozolnieki ir pie Jelgavas, bet Jelgava pie Ozolniekiem!» Un tā tas arī ir – šī vieta ir viņa un visas Leču ģimenes dzīves centrs, viņu Mājas, pati svarīgākā, pati mīļākā vieta Latvijas kartē, kur tiek ieguldīts viss – darbs, cerības un prieks par izdošanos. Un vēl – pārliecība, ka šī vieta ir labāka par citām kaut vai tikai tāpēc, ka tieši te ir ieaugts ar stiprām, dziļām saknēm. 

Paldies Leču ģimenei par stipendijas dibināšanu, Ozolnieku vidusskolas direktorei Klārai Stepanovai un Ozolnieku novada domes priekšsēdētājam Pēterim Veļeckim par silto uzņemšanu!Vītolu fonds

Foto: no fonda albuma

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Pašvaldību vēlēšanas tuvojas

Viss jau ļoti jauki, tikai man nelāga sajūta, ka Leča kungs ir uzsācis savu priekšvēlēšanu kampaņu. Varbūt tā ir tikai sakritība, bet nez kapēc visas šīs PR aktivitātes (dāvanas pirmklasniekiem uz pagājušo 1.septembri, tagad izsludinātās stipendijas) notiek īsi pirms gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

pirms gada, 2017.01.31 13:12

zinātājs

Pirmklasniekiem dāvanas jau ir piecus gadus no Lečiem!

pirms gada, 2017.02.01 19:20

IEdzīvotāja

Nav arī mazsvarīgi,ka par skolotāju šajā skolā strādā pati Leča k-dze,jau daudzus gadus,bet stipendijas tikai pirms vēlēšanām!!!

pirms gada, 2017.02.01 20:07

gugu

IEdzīvotāja, švaki visu zini! Sk. Lece jau sen nestrādā skolā, bet ir līdz ar kungu biznesā.

pirms gada, 2017.02.01 20:20

IEdzīvotāja

Guguci,tas ka nestrādā šobrid neatsver visu iepriekš minēto----VĒLĒŠANAS NĀK!!!!

pirms gada, 2017.02.01 20:40

vēlētājs

Velti pūlās "mecenāti", no sirds doto neviens neraklamē.

pirms gada, 2017.02.02 10:18

Zvejnieks

Man nu jau labu laiku atpakaļ ir bijusi darīšana ar šo Ģimeni, lieliski, jauki un ļoti inteliģenti cilvēki. Visu cieņu Leča kungam.

pirms gada, 2017.02.03 15:09

Jauki

Jā, pirmklasniekiem jau vairākus gadus ir dāvanas no šīs jaukās ģimenes. Jauki, ka cilvēki var atļauties atbalstīt jauniešus! Prieks!

pirms gada, 2017.02.05 12:46

Vidusskolēna vectēvs

Es tūliņ sapratu, ka vēlēšanas ir ļoti tuvu un šis kungs atkal ir iekārojis ieņemt deputāta krēslu, ka Leču ģimene ir uzsākusi priekšvēlēšanu aģitāciju.

pirms gada, 2017.02.10 10:03

Marijas tante

Nevaru saskatīt un sadzirdēt deputāta Ilgvara Leča labos darbus Ozolnieku novada domē.

pirms gada, 2017.02.10 10:17

Lietotāju raksti