Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā talka Kalnciemā

Noklausījušies uzmundrinošu uzrunu un saņēmuši darbarīkus, pagājušajā sestdienā tāpat kā visur Latvijā arī Kalnciemā iedzīvotāji kopa savu dzimto pilsētu.

Bija sanākuši gan lieli, gan mazi strādātgribētāji. Īpašs prieks redzēt ģimenīti, kur pat vismazākā atvasīte kopā ar vecākiem bija gatava piedalīties Lielajā talkā. Atkritumi tika lasīti dīķu, skolas, bērnudārza, poliklīnikas un bērnu laukumu teritorijās. Darba bija daudz, un, pateicoties lielajai iedzīvotāju atsaucībai, tika sakopta ievērojama teritorija. Visi strādāja vienoti un ražīgi.Pēc labi paveikta darba talciniekus cienāja ar siltu zupu, kafiju un citiem gardumiem. Bija arī neliela aptauja par interesantākajiem atradumiem darba procesā. Ko tik talcinieki nebija uzgājuši - datora detaļas, radio, kurpes, bikses, gludekli un citas lietas. Nevarēja nemaz iedomāties, ka tas viss kaut kur tepat ir nomests un nesavākts.Arī kalnciemnieki tagad var būt lepni un gandarīti, jo viņu pilsēta kļuvusi sakoptāka.Ne tikai lielajās talkās, bet arī ikdienā mēs varam kopt un rūpēties par savu dzimto zemi. Būt kā piemērs ikvienam, kā dzīvot tīrā, skaistā Latvijā un savā pilsētā.P.S. Talkā Kalnciemā piedalījās 134 iedzīvotāji un tika savākti 220 maisu ar atkritumiem.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti