Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācību gada sākumā policija strādās pastiprinātā režīmā

Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldes (PRPP) darbinieki, sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības policiju, sākoties jaunajam mācību gadam 3.septembrī, pilsētā un rajonā pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību pie izglītības iestādēm.

Policijas darbinieki pastiprināti uzraudzīs jauniešu iespējamās pulcēšanās vietas, pievērsīs uzmanību tam, lai netiktu lietots alkohols un narkotikas saturošas vielas, kā arī nodrošinās sabiedrisko kārtību atpūtas vietās ūdeņu tuvumā.Laikā no 3. līdz 10.septembrim pie Jelgavas izglītības iestādēm noteikts transporta kustības maksimālā ātruma ierobežojums līdz 40 kilometriem stundā. Policijas darbinieki aicina būt uzmanīgiem gan pašus autovadītājus, gan skolēnus. Pie skolām un to apkārtnē pastiprināti dežūrēs policijas patruļas.Sākoties jaunajam mācību gadam visus pārņem prieka un sirsnības sajūta, tāpēc bez steigas šķērsosim brauktuvi tikai atļautā vietā un pie atļautā gaismas signāla. Vecākiem jāizskaidro saviem bērniem, ka katru dienu, šķērsojot brauktuvi, ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un kādas var būt sekas to neievērošanā.Jelgavas PRPP sveic visus skolēnus un viņu vecākus ar jaunā mācību gada sākšanos!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti