Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neatbalsta masveida darba attiecību izbeigšanu

2008.gada 12.decembrī Latvijas Radio 1.programmā izskanēja Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības vadītāja Agra Sūnas ierosinājums Valsts policijas darbiniekiem masveidā uzrakstīt (2000 - 3000) iesniegumus par atvaļināšanu no dienesta.

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) neatbalsta šādu A.Sūnas aicinājumu, jo tādā gadījumā Valsts policija kā darba devējs jau pirms termiņa bez problēmām spēs atbrīvoties no tiem darbiniekiem, kurus paredzēts atvaļināt no dienesta 2009.gada pirmajā pusgadā sakarā ar darbinieku skaita samazināšanu, pat neizmaksājot darbiniekiem ar likumu paredzētas atvaļināšanas kompensācijas.NPA uzskata, ka A.Sūnas aicinājums masveidā rakstīt atlūgumus apliecina arodbiedrības nespēju cīnīties par savu biedru un visu policijas un iekšlietu sistēmas darbinieku tiesībām, interesēm un ir nosodāma. Nav pieļaujama arī Latvijas iedzīvotāju drošības mazināšana, jo tas var kaitēt kā visas valsts interesēm, tā arī konkrētam cilvēkam.Ar cieņu, Armands Augustāns, Neatkarīgās policistu arodbiedrības valdes priekšsēdētājs

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti