Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nelietderīgie izdevumi un kontroles trūkums 1

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) regulāri saņem no saviem biedriem, citiem policijas un Iekšlietu ministrijas centrālā aparāta, tam pakļautajām struktūrām un dienestiem (robežsardze, ugunsdzēsības un glābšanas dienests), kā arī Ieslodzījumu vietu pārvaldes dienestiem sūdzības, ka šo dienestu, struktūru valsts amatpersonas, priekšnieki un citi darbinieki sistemātiski izmanto dienesta transportu kā savu personīgo, lai pārvietotos no mājām uz darbu un citos privātajos braucienos. Tajā pašā laikā tiek ierobežota degvielas izmantošana izbraukšanai uz notikuma vietām un citiem steidzamiem gadījumiem.

NPA neveic kontroles funkcijas un tai nav jāvāc pierādījumi par minētajiem faktiem. Tomēr NPA secina, ka minētajās iestādēs un dienestos netiek veikta atbilstoša kontrole. Kopš 2005.gada nav dzirdēts, ka kāda amatpersona tiktu saukta pie atbildības un sodīta par dienesta transporta vai valsts īpašuma izmantošanu savām personīgajām vajadzībām, izņemot gadījumu, kad 2005.gada 12.maijā dienesta automašīnu privātā kārtā izmantoja toreizējā Valsts policijas personālvadības biroja vadītāja Benita Akmentiņa.NPA uzskata, ka atbildība par neatbilstošu kontroli, kad faktiski nav nekādas kontroles, jāuzņemas iekšlietu ministram Marekam Segliņam un tieslietu ministram Gaidim Bērziņam.NPA uzskata, ka Ministru prezidents Ivars Godmanis iejauksies un, pirms pieņemt lēmumus, kas skar darbinieku sociālās garantijas, pieprasīs no ministriem ieviest ne tikai kārtību dienesta transporta un cita valsts īpašuma izmantošanā, bet arī pieprasīs veikt regulāras kontroles.Armands Augustāns, Neatkarīgās policistu arodbiedrības priekšsēdētājs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

asais

Arī pie bērnu dārza Lācītis var redzēt katru rītu Pašvaldības policijas mašīnu kas aizved bērnu uz bērnu dārzu.
Bet ja sāksim baudīt tad izrādīsies ka viņš nebija darbā un arī degvielu vinš pielej no savas naudas privātajiem izbraucieniem, un arī dienesta transportlīdzekli iīrē privātām vajadzībām!!!!!

pirms 10 gadiem, 2008.12.18 12:32

Lietotāju raksti