Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP spožums un posts 19

Atverot 25.jūlija «Zemgales Ziņas», neticēju savām acīm. Beidzot Vidža kungam likts saprast, ka viņš pārkāpis visatļautības robežas gan kā amatpersona, gan tīri cilvēciskā aspektā.

Daudzu gadu garumā es tāpat kā daudzi jelgavnieki pazemīgi esmu stāvējusi koridoros, gaidot pieņemšanu pie varenā Vidža kunga, cerot vismaz uz sadarbību un kaut kādu rezultātu. Bet, kārtējo reizi atstājot kabinetu, solu sev vairs tur neatgriezties. Mājās stāstu kaimiņiem par kārtējo rājienu, ko NĪP esmu saņēmusi. Nerunāju par enerģiju un nerviem, ko tur daudzos gados esmu atstājusi.

Mazsvarīga šķiet iztērētā nauda par neskaitāmajiem telefona zvaniem, mēģinot kārtot lietas ar apsaimniekotājiem. Vēl tagad ausīs skan Vidža kunga bargie vārdi, ka tādi kā mūsu mājas iedzīvotāji ir kā akmens kaklā un traucē NĪP darbu.

Tikpat sena vēsture ir apburtajam lokam parāds - avārijas dienests - parāds. Mūsu mājas kanalizācijas sistēma ir avārijas stāvoklī. Akas sabrukušas, vienmēr pilnas ar netīru ūdeni, pagalms pludo, kontrolaka mājas galā pilna.

Sabrukuma stāvoklī ir nama ūdens notekcaurules, koridoros jau vairākus gadus noslēgta elektrība, jo arī instalācija ir avārijas stāvoklī.

Saturs no tualetes bedrēm pludo pagalmā, un mūsu mājas bērniem jāskatās pa istabas logiem, jo ārā iziet nav iespējams.

Gadiem esmu mēģinājusi rast risinājumu problēmām, kas gandrīz vai pilsētas centrā spiež mūs dzīvot antisanitāros apstākļos, bet vienmēr atduros pret spēcīgu argumentu - mūsu mājai nav liekas naudas remontiem.

Tad man liek priekšā dokumentus, kuros uzskaitīts, cik no īrnieku samaksātās naudas tiek izlietots NĪP administrācijas uzturēšanai, sētniekam, darbinieku obligātajai dzīvības apdrošināšanai. Varbūt iedzīvotājiem vairāk būtu nepieciešams apdrošināties, dzīvojot tādos apstākļos?

Šajā lietainajā vasarā mums vienmēr atsaucas NĪP avārijas dienests, kas mēģina kaut ko glābt - brauc, sūknē ūdeni no pagalma akām, bet pēc dažām minūtēm tas atkal ir pilns. Par katru izsūknēto cisternu jāmaksā - un parāds aug. Kāds jokupēteris savā laikā vēl izdomājis ūdens notekcaurules pielikt virs tualetes bedrēm, un tās lietus laikā ātri pildās ar ūdeni.

Par situāciju mūsu mājā varētu rakstīt vēl un vēl, bet šoreiz gribu pievienoties daudzbalsīgajam Jelgavas iedzīvotāju protestam pret absurdo rīcību, ko daudzu gadu garumā atļāvušies atbildīgie NĪP darbinieki. Lieki piebilst, ka arī mūsu mājas dzīvokļu īpašnieki saņēmuši «treknos» rēķinus par ieguldītajiem līdzekļiem nama labā.

Gribētu ar avīzes starpniecību no Vidža kunga saņemt atbildi uz 16.jūlija pieņemšanā iesniegto dokumenta (2003.gada 27.novembris, nr.1812) kopiju, kas vēsta, ka mājas 15.dzīvoklī veikti griestu remontdarbi 85,1 lata apmērā. Iedzīvotāji un 15. dzīvokļa īrnieki par to neko nav dzirdējuši.

Dzīvoklis viņiem lietošanā tika nodots pēc ugunsgrēka, un viņi to atjaunoja pašu spēkiem. Minētajā dokumentā teikts, ka griesti remontēti 2003.gada sākumā, tieši tad, kad notika ugunsnelaime. Jā, NĪP lielajiem «dūžiem» netrūkst humora izjūtas.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

skolotājs

Arī viņa bērniem skolā esot bijušas grūtas galvas

pirms 12 gadiem, 2007.08.01 09:54

Kaija

Raus piķi Vidžiņ !!! Raus ....... !!!!! Spļauj sejā ! Sper ar kāju !! Aizcērt durvis !!! Ņirdz acīs skatīdamies !!!


Tikai zini, ka kāds ar Tevi izrīkosies tā pat , lai gan laika nav daudz !!! Vecums nāk ! nē ! ir jau atnācis !!!

pirms 12 gadiem, 2007.07.31 15:08

jelgavniece

Ko, lai saka-tā vienkārši ir nekaunība no viņa puses, bet tā tas nepaliks, gan jau kāds viņam ierādīs īsto vietu...

pirms 12 gadiem, 2007.07.31 09:52

PENSIONĀRS

Vidžiņ,turpini tik tādā garā arī uz priekšu,par prieku Rāviņkungam, muļķot un ņirgāties par Jelgavniekiem.Viņi to ir pelnījuši gan ar savu vienaldzību,gan aprobežotūbu pašvaldību vēlēšanās

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 09:36

andulissss

Aizmirsu pateikt... :) Uzminiet, mīļie jelgavnieki, kam Juris ir, laikam (sen tas tika izdeklamēts, atvainojiet) brālēns? Nu? Miniet, miniet! Drošāk!
Rāviņam? Nē! Ļevčenokam? :):):) Nu, nē!!! :)
Labi, nemocīšu Jūs.
Šķēlem Andrim... Domājiet paši, kamdēļ tik klaji un joprojām var cilvēkie špļaut acīs, sakot, ka tas taču lieus līst...

pirms 12 gadiem, 2007.07.29 22:54

Anduslisss

Čau, visapkārt! Vidži, nedaudz personīgi un pa darbiem zinu sen. Tāds psihs vecis jau vien ir, neņem Juri ļaunā!
Vārās, kā visi citi pašvaldības darbinieki. Esmu tam cauri izgājis, tādēļ zinu...
Lai gan īpaši ar to nezīmējas... Skat, jau cik gadus braukā ar audi ar zīmīgo numuru... :) Diezgan sevi nekontrolē, ja atceros gadījumu, kad gar NĪPu gāja cilvēki un skaļi Vidžu aprēca... Losīši, nepadomāja, ka Jurim logs vaļā un ka viņš ir pilnīgs "širminieks". NĪPa vadītājs bija diezgan nekorekts, metās laukā no sava uzņēmuma, sadeva pa muti bravurīgajam runātājam... :) Nu, ko var gribēt no izbijuša šofera... Augstākā, cik zinu, laikam viņam tā arī nav... Ehhhh!!!

pirms 12 gadiem, 2007.07.29 22:49

Juris

Pasekojot iestaajeksaameniem augstskolaas jaasecina ka veeljoprojaam vispopulaaraakaa ir jurista profesijas izveele. Tik daudzi muusu beerni jau shiis ziniibas sen ie ieguvushi.
Zjeel tikai ka nu nevienam nav veeleeshanaas taapat pa velti dot mumms kaadu veertiigu padomu ar konkreetiem ieteikumiem.

pirms 12 gadiem, 2007.07.29 10:14

Greex

Un kurš gan ir vainīgs pie tā, ka pie varas ir rāviņieši? Cik atceros, pagājušo pašvaldības vēlēšanu rezultāti bija apmēram šādi: Jelgavā vēlēšanās piedalījās ap 43% balsstiesīgo, no tiem ap 22% balsoja par ZZS. Tātad rāviņiešu kliķi atbalsta mazāk nekā 10% jelgavnieku. Jautājums viens - kur vēlēšanu dienā bija pārējie 57% jelgavnieku?
Piedodiet, bet šāda situācija ir manuprāt izveidojusies tikai tāpēc, ka visiem pofig... Un nākamajās vēlēšanās arī visiem viss būs pofig ... Paši jau ar savu bezdarbību tādu mēri (ar visiem viņa radiem siltās vietās) sev dabūjām.

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 16:23

fiskars

Ko jūs te visi satraucaties!?
Vidžus ir vecs tirdzniecības darbinieks,kas ļoti labi zina,kurš jābaro medībās,kurš no rokas,a kurš ar kājas spērienu un pa durvīm laukā.
Nu tad tie pēdējie ir tie,no kuriem iekasē nodevas,lai pabarotu divus iepriekšējos.

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 15:28

AToms

Vakardienas panoramas raidijumā esmu mazliet vīlies:( jo mēs esam izvēlejušies nepareizu aizstavību. cauri jumti, nobiris apmetums, sūdu bedres, neredzāmie sētnieki- tas viss ir skaisti, bet galvenais nav pateikts nav apstrīdēts princips naudas iekasešana par pāgātni... neskatoties uz to kā visi savus rēķinus ir nomaksājuši, ja kāds vainīgs pie viņu negatīvas bilances, tad tā ir mūsu dižo valstsvīru politika un likumi kas neļava paaukstināt maksu. Lūk no kā Vidžim jāprasa kompensācija.

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 10:57

pagaidiet tik

Jelgavā notiek klaja patvaļa, neliela saujiņa miljonāru ar cilvēkiem izrīkojas pēc savām vēlmēm, arī viņu rijīgumam nav robežu- Rāviņam un viņa ielikteņiem laiks atkāpties no amatiem!!!! Būsim vienoti , aizstāvot savas tiesības!!! Dzīvokļos, kas jau daļēji vai pavisam , kļuvuši par graustiem un bieži vien bīstami dzīvošanai,dzīvodami, mēs šiem rijīgajiem kungiem esam kļuvuši par labu peļņas avotu, jo viņi tikai izdomā kā vēl papildus no mums ko iekasēt un mēs pakalpīgi , jau 1.pensijas dienā to steidzamies nomaksāt. Ja paši būsim tik stulbi slaucami,tad arī mūsu dzīves apstākļos nekas nemainīsies!

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 09:37

Kņopiene

liekat tak Vidžim mieru, kamēr šis vel uz zemes, jo tur, kur viņš nonāks pēc tam būs ļoti karsts!

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 09:22

Diana

Treshdien 01.08.2007. Vidzha kungs apsolija but 10.00 pie majas Pljavu iela 10,bet spriezhot pec pieredzes ieradisies tikai zhurnalisti,gaidam visus kas grib piebiedroties.

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 00:27

Diana

Vidzha kungs ar ljoti nopietnu seju solijas atbraukt un apskatiit maju Lietuvas shoseja,tai pasha laika ljoti labi zinot ka vinjsh bus Berline.Ko vel var piebilst?

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 00:21

deputāts

Cik zināms mūsu mīļie apsaimniekotāji otrdien aizbrauca uz Berlīni,laikam šīferi iepirkt.Vai aizmirsu šīferi vairs nedrīkst pirkt,indīgs,tad laikam rannilu pirks,joks.Labi ka Berlīnes cīsiņu nopirks,ko uzkārt uz,vai aizklāt viņu it kā salabotos jumtus.

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 23:03

Zuze

Skarbi !!!
Visiem it kā ir zināms, kas viņs un ko ēd, bet šitā !!!??!!

Bet es domāju, ka nekas nemainīsies, kamēr nemainīsies Jelgavas galva, tad arī viņu pakalpiņu galvas ripos !!!


Bet es izsaku līdzjūtību rakstā pieminētajiem iedzīvotājiem !!! Tiešām SKARBI !!!

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 22:12

llatvietis

nost ar to vidži vienreiz,cik var klausīties par viņa neizdarību !

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 16:49

iedzīvotāji

Vidža kungam liels kauns,kad nāks sirdsapziņa nesšmaukties!:(

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 14:11

Lietotāju raksti