Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paku aizsūtīja atpakaļ 18

Mana pasta nodaļa atrodas Satiksmes ielā. Nekārtības sākās vismaz kādu pusgadu atpakaļ. Toreiz es pati braucu uz pastu un meklēju, kur palikuši man adresētie sūtījumi. Taču šoreiz pasta nodaļa vai arī pastniece pārspējusi pati sevi!

Es saprotu - svētku laikā pasts var aizkavēties, bet ne jau uz veselu mēnesi. Raugoties uz pienākušajām vēstulēm, var secināt, ka apsveikumi un vēstules ir gan izsūtītas, gan reģistrētas savlaicīgi, bet sūtījumi piegādāti tikai pēc mēneša. Šķiet, viņiem ir ērtāk pastu mēnesi krāt un tad vienā dienā to nogādāt līdz adresātam. Protams, par apsveikumiem es priecājos arī pēc mēneša, bet ir jau arī rēķini un ielūgumi uz pasākumiem, kurus nepavisam negribas palaist garām!Vasaras sākumā draudzene sūtīja ielūgumu uz kāzām. Labi, ka viņa informēja, lai gaidot! Pagāja kādas divas vai trīs nedēļas, sāku jau uztraukties un lūdzu, lai viņa svarīgo informāciju pasaka mutiski, lai nenokavēju īsto dienu un laiku. Tika izsūtīts vēl viens ielūgums, ko es pēc laiciņa pati braucu medīt uz pasta nodaļu. Izrādījās, ka pasta nodaļas vadītāju jau tad neapmierināja mūsu rajona pastnieces darbs. Es jau saprotu - visādi mēdz gadīties, bet pasta nodaļā bija sakrāta vesela kaudze ar dažādiem žurnāliem un vēstulēm, kurām jau sen bija jāatrodas manā pasta kastītē.Vēl viens gadījums rudenī. Biju pasūtījusi preci interneta veikalā. Kādu laiku to vajadzēja gaidīt, ko es arī apzinājos. Saņēmu ziņojumu no pasta nodaļas, ka man ir pienākusi paciņa. Saplānoju laiku, kā jau noteikumi prasa, paņēmu ziņojumu un pasi un devos pēc sūtījuma. Kad beidzot ierados pēc ilgi gaidītās preces, izrādījās, ka paka jau sen aizsūtīta atpakaļ, jo laicīgi neesmu ieradusies tai pakaļ. Liela vilšanās! Noskaidrojot apstākļus, izrādījās, ka tikuši izsūtīti vairāki paziņojumi, tomēr es saņēmu tikai vienu. Tā nu paliku bez iekārotās lietas.Neesam vienīgie, kas nesaņemam pastu - arī kaimiņi sūdzas par to sūtījumu laicīgu nepiegādāšanu. Kur iet un ko darīt, kam rakstīt sūdzības? Kur paliek mūsu maksātā naudiņa par pastmarkām, žurnālu un avīžu abonēšanu? Skumji!

Pievieno komentāru

Komentāri 18

neitrala

nav ko niigroties pasi padarat tadu nepateiciigu sunja darba ka pastnieka... laimiigi nebuusiet!!!! A, d... visi maak, labi saprotu, ka var pasts kaveties, bet ja nav tad gan.. ta pat neviens no ta nenomirs!!!

pirms 11 gadiem, 2008.02.12 23:53

Septītā pasta nodaļa tas vispār ir murgs,viņas aizies labāk nagus nolakos nevis apkalpos klientus!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.02.10 21:11

Dace

Vai tad tikai pastniekiem ir mazas algas? Arī izglītotiem cilvēkiem tās ir mazas un nosacīti par vēl atbildīgāku darbu daudz mazākas nekā pastniekiem. Bet, ja pasta darbinieki ir slēguši darba līgumus kaut vai par 170 latiem, tad lūdzu izpildiet savus pienākumus. Ja nē, tad ejiet prom, lai paliek tukša vieta. Vismaz tad klienti ar Jums nerēķināsies. Un Jūsu vadība sāks domāt, kurus atlaist un kam maksāt trīskārtīgi.

pirms 11 gadiem, 2008.02.08 07:44

aivars

05.02.2008. saņemu paziņojumu, kas datēts ar 04.12.2007. un apzīmēts kā atkārtots, lai ierodos pastā saņemt ierakstītu vēstuli.

Dabīgi - vēstules vairs nav. Bet varbūt tas tiešām kāds man vai ģimenei svarīgs dokuments vai paziņojums?

IDIOTI!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 23:19

Sandra

Pasta nodaļā Satiksmes ielā ir katostrofāls stāvoklis ar darbinieku trūkumu un tāds drīz būs visās nodaļās. Es gan nezinu cik ilgi tādu ritmu izturēs tās pāris darbinieces, kas vēl palikušas. Jo jāpadara viss nodaļas darbs un pastnieku darbs, jo to nav!!!!1

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 19:39

Milda

O.K., ja tur alga tik maza, tad nav ko iet strādāt pastā. Sagaidīsim, kad tur neviena nebūs, varbūt tad Satiksmes ministrija jautājumu risinās.

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 18:39

Milda

O.K., ja tur alga tik maza, tad nav ko iet strādāt pastā. Sagaidīsim, kad tur neviena nebūs, varbūt tad Satiksmes ministrija jautājumu risinās.

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 18:39

Evita

Man arī nav labas atsauksmes par Satiksmes ielas pasta nodaļas darbiniecēm, gandrīz vienmēr īgras, nelaipnas, čammīgas un pasta piegāde ir zem katras kritikas, savus žurnālus gadās ka nesaņemu, kaut arī esot iesviests pasta kastītē un paziņojumu par preces saņemšanu tā arī negaidiet, jo laikam divus papīragabaliņus ir par grūtu uzrakstīt, labi, ka nodaļā atstāts žurnāls ar cedelīti, ka paziņojums atstāts. Paldies par paviršību! Mani mācīja, ja ko dari, tad labi un līdz galam, bet varbūt šajā pasta nodaļā ir kāds cits sauklis?...

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 15:24

aleks

Apnika ta pasta tēma. Eijet paši un pastradaet par šo smekligo naudu. Pie manīm nāk meklēt darbu pastnieki, normāli cilveki. ja viņiem jacelas piecos no rīta, janesa smagu somu 20-30kg ar visādam brašūram un piedavājumiem saņemot par to 170 Ls uz papīra, tad nav brīnums ka tā notiek. Un tas nav pasta problēma tas ir vālsts problēma. Vēl viņi brīnas ka cīlvēki brauc arzēmes. Neazmīrsiet pēc tam vel nodokļus viņiem samaksāt. IDEOTIZMS.

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 13:44

Marta

Tāds tas pasts ir. Tāpēc es tur presi nepasūtu. Esmu nokārtojusi lai rēķinus nav jāpiesūta. Un tajos veikalos kas caur pastu piegādā - neko nepasūtu. Un ar draugiem sazinos pa telefonu un caur internetu. Un man ir pavisam normāli...

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 12:39

sa

mēs jau mēnesi saņemam 2 avīzes Diena un bieži arī kaimiņu vēstules, kaut gan dzīvojam privātmājā un māju nummuri visiem redzami. avīzi Diena pasūtam Dienas abon. centrā, bet LV pasts mums atnes vēl vienu, kuru nemaz neesam pasūtījuši :)

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 12:34

viktorija

man katalogu nesa lidz manai pastkastitei GADU!!! kada starpiba rudens 2006 vai rudens 2007? :)

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 11:20

prix

Jo mazāk pastnieku,jo lielākas algas Škodovam & Šleseram...

pirms 11 gadiem, 2008.02.07 09:03

kliente

Es esmu vienkārši nikna uz šīs pasta nodaļas darbiniekiem, precīzāk - uz vadību!
Pa ilgiem gadiem saņēmu pastā sūtījumu. Izrādās, nodaļas darba laiks tagad ir no 7.30 - 13.00!!!
21. gadsimtā, 4. lielākās Latvijas pilsētas blīvi apdzīvotā rajonā! Kā lai strādājošs cilvēks tiek pie pakalpojuma izmantošanas? Gāju no rīta - pensionāru rinda pa durvīm laukā. Tiem laikam vajag pensiju akurāt uz veikala atvēršanas laiku. Viena darbiniece izmisīgi cenšas ar visu tikt galā. Pilnīgs ārprāts.
Tajā pašā laikā pārsimt metrus tālāk Supernetto ēkā - pasta nodaļa, kuras vienīgie pakalpojumi ir avīžu kiosks un maksājumu pieņemšanas punkts, lepojas ar trim darbiniecēm.

pirms 11 gadiem, 2008.02.06 17:44

Adzita

Nūu, es arī dzīvoju šīs pasta nodaļas "ietekmes sfērā" , un arī šo to esmu pamanījusi.
1. paziņojumi par katalogu pirkumiem nāk ar 3-4 dienu nokavēšanos
2. esmu abonējusi no Vācijas žurnālu, tam jāpienāk 3-4 dienu laikā no iznākšanas dienas, kura ir noteikta katram nākamajam Nr, bet saņemu viņu es pēc 2 nedēļām 9 pirmos 2 Nr gan saņēmu stipri laicīgi - apm. 2-3 dienās).
Esmu gājusi arī pasta nod. priekšnieces, viss beidzās ar:" Es parunāšu ar pastnieci"

pirms 11 gadiem, 2008.02.06 12:33

eto

es rēķinus nesaņemu, toties draudu vēstules par to nesamaksāšanu saņemu pat ļoti laicīgi. Tā jau izskatās pēc riebšanas.

pirms 11 gadiem, 2008.02.06 11:20

Lietotāju raksti