Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies šoferītim par sapratni! 21

Rakstu, lai lūgtu palīdzību noskaidrot kāda autobusa šoferīša uzvārdu, jo patiešām jūtos viņam ļoti pateicīga par cilvēcīgo sapratni iejūtību.

Tas notika sestdien, 22.martā. Tā kā esmu vēl diezgan bezspēcīga pēc februārī pārciestās smagās operācijas, tad pārvietojos vienīgi ar spieķīša palīdzību. Un tā minētajā dienā Tušķu pieturā iekāpu autobusā, kura atiešanas laiks bija pulksten 9.25. Ejot sēdēt, pabrīnījos, kāpēc tas nebrauc, bet tad ievēroju, ka šoferis skatās un gaida, kad es apsēdīšos, un tikai tad sāka braukt. Dodoties atpakaļ no Ozolniekiem (autobusa atiešanas laiks pulksten 13.38), Tušķos vēlējos izkāpt pa vidējām autobusa durvīm, bet šoferītis (tas pats, kas no rīta) mani pasauca, lai nākot izkāpt pa priekšējām, jo tur to izdarīt esot vieglāk. Es apjuku un, kāpjot laukā, sapratu, ka šoferītis autobusu bija piebraucis tā, lai «tantītei ar spieķīti» nebūtu jākāpj tik zemu uz asfalta, bet gan uz pieturas paaugstinājuma. Tas it kā būtu pats par sevi saprotams, bet mūsu laikos ir tik maz iejūtīgu cilvēku, kuri padomātu arī par citiem. Šoferītis bija gados jauns vīrietis, laipns un smaidīgs. Izsaku viņam vislielāko pateicību par iejūtību un novēlu vienmēr un visur būt tik saprotošam un iejūtīgam. Lai jums dzīvē vienmēr veicas un lai Dievs jūs sargā!Ar patiesu cieņu - Ruta Graudiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 21

macho

ir gadiijies arii ka soferiit tik tiesam pievers pasazieru uzmaniibu un eertiibu!! esmu izlaist gandriiz tiesi pie maaajaam

pirms 11 gadiem, 2008.04.11 14:17

aijas tante

man ari ir ko teikt un paslavet soferiti.Kadu laiku atpakal,man par lielu izbrinu/kad ir vel godigi un visnotal izpalidzigi soferisi/varbut tapec,kad soferits bij gados pavecaks/tapec kultras limenis un attieksme/Paldies Jazepam/ta sauca soferiti/par godigu attieksmi un izspalidzibu.

pirms 11 gadiem, 2008.04.10 15:09

Vot idioti,te cilvēks šoferītim grib pateikties,bet jūs te rakstāt savus stulbos komentārus nevietā.Ejiet uz JAP un sūdzieties.

pirms 11 gadiem, 2008.04.09 13:32

Meitene

Es saprotu jaunās māmiņas. Arī pati kādreiz tāda būšu. Tikai nesaprotu kāpēc man jau vairākas reizes māmiņas lūdz palīdzēt izcelt vai iecelt ratiņus, ja apkārt ir gan jaunēkļi gan kungi. Vai tiešām ir saprātīgi lūgt celt ratiņus padsmitniecei? Ja tā būtu gadījies tikai vienreiz..bet tas notiek atkārtoti. :(

Prieks par šo jauko šoferīti. Jelgavā nudien tas ir retums. Kaut tādi būtu vairāk! :)

pirms 11 gadiem, 2008.04.08 19:55

lita

Jelgavā tik tiešām ir dīvaina sabiedrība..
Šoferīši citreiz ir tik nelaipni..
bet vai mēs neesam labāki, mēs bieži izsakam dažādas riebīgas replikas.
Kad braucu mājās agri no rīta.. vnm pasaku Labrīt, lai cilvēciņam kļūtu gaišāka agrā rīta stunda.
Ir viens šoferītis, tas tiešām ir labs cilvēks..
vnm laipns, smaidīgs un atsaucīgs, kaut tādu būtu vairāk:))

pirms 11 gadiem, 2008.04.08 16:10

linda

Jā,gadās arī pa blēdīgam šoferim,bet nedod dievs,ja iedosi 29 bet ne 30 santīmus uzreiz sauks pa visu autobusu-jūs neiedevāt pareizi!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.08 15:32

kreksis

a man šofetitis šodien iedeva taloniņu tikai par 25 santimiem.......blēdās kā māk

pirms 11 gadiem, 2008.04.08 11:05

alija

ļoti labi saprotu to proēmu tikt iekšā un ārā ar ratiņiem,jo ne visi diemžēl grib palīdzēt māmiņām ar ratiņiem tikt iekša un ārā.ir arī tā,ka jaunekļi ap gadiem 20 pat pagrūž tevi malā jo viņam pirmajam vajag tikt laukā un nevis paņemt un palīdzēt.Un vēl viena liela problēma ir tad,ja pieturā ārā nekāpj neviens,bet tie kas kāpj iekšā ne vienmēr pasaka,ka laukā ir māmiņa ar ratiem un to pogu,kas ir pie durvīm var spiest vai nē,jo laikam jau šoferītie neredz neko.tā esmu vairākas reizes palikusi ar ratiņiem ārā,bet autobus aizbrauc.vai tad šofers neredz un tie kas sēž autobusā pateikt neko nevar?Bet nu ja paši esam iekšā un kāda man tur daļa gar citiem un autobusā tā jau vietas maz un kur nu vēl ar ratiem kāps iekšā labāk jau lai iet ar kājām-tādas ir daudzu domas-un tapēc klusē,lai jau atstāj sievieti ar ratiem ārā.

pirms 11 gadiem, 2008.04.07 22:30

Studente

Ļoti liels prieks gan par jauko un izpalīdzīgo šoferīti, gan par rakst autori, kura uzrakstījusi pateicību un pozitīvu rastiņu, jo ikdienā jau tik ļoti pierasts, ka cilvēki runā tikai par negatīvo...

pirms 11 gadiem, 2008.04.06 17:35

jauna mammina

vecenit,tagad citi laiki un padarisana-autobusa ir tiesi vieta paredzeta ratiniem.taka bus vien japiecies:-)))maminas ar berniem nav otras skiras cilveki,kas nedrikstetu braukt kopa ar tadam kundzitem viena autobusa:-)))un ja,kas es ari braucu no centra lidz vigriezu ielai:-)))

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 19:11

fiksais

Lindiņ, bet es jau atvainojos, vai man priekš tevis vēl kautko izdarīt? ;)))

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 18:50

LINDA

Fiksais,tu nu gan esi aunapiere!!! Ko te bārsties ar saviem debīlajiem aizrādījumiem un ja kādu te nosauc par kazu,tad pats esi visīstākais āzis!!! :))))...

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 17:22

vecmamiņa

Fiksais, tu visu pareizi uztvēri.Tiešām negāja runa par ratiņiem, bet par pieklājīgu šoferīti.Vienkārši mani kaitina šis gudrās kundzītes.Pati esmu vecmāmiņa, bet vēl jauna un saprotoša.

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 01:14

fiksais

Piedodiet - ne tur ielīdu :))))))))))))))))))

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 00:14

vecmamina

Nu, ja man kāds teiktu lai es nebāžos autobusā ar saviem ratiem, bet lai eju ar bērnu un elpoju svaigu gaisu, tad es pateiktu , ej ieskrieties!Ja man ir jābrauc, tad es arī braukšu.Nekad neaizmirsīšu kā mani bērni ar savām mugursomām maisīja tādām kundzītēm.Varbūt viņiem arī vajadzēja iziet stundu pirms stundu sākuma paelpot svaigu gaisu?
Tas, ka šoferis ar ne īpašu patiku ir izcēlis ratiņus arī var saprast.Galu galā, tie nav viņa darba pienākumi.
Bet par iejūtīgo šoferīti tiešām patiess prieks.Tākā es arī braucu bieži ar autobusiem, tad varu teikt, ka ir vairāki labi un uzmanīgi šoferīši.Lai viņiem veicas šinī grūtajā darbā ar cilvēkiem.

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 23:42

fiksais

Zini ko vecenīte - uzvelc acenes un ieskaties kurā topikā tu esi ielīdusi. Šeit neiet runa par bērnu ratiņiem. Kaza!

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 23:10

Vecenīte

Ziniet jaunās māmiņas,kad mēs audzinājām savus bērnus mums prātā neienāca doma līzt autobusā ar ratiem.Bērnam vajag svaigu gaisu,bet kā esmu novērojusi tad no centra līdz Vīgriežu ielai ar ratiem brauc autobusā un ja vēl kādreiz ir trīs šādas māmiņas,tad pasažieriem ir grūti izkļūt no autobusa.Šoferīši brauc labi tikai Jelgavā ielu projektētājs ne reizi nav izgājis no kabineta un tādēļ grūti piebraukt pie pieturām.

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 23:02

totelli

:) pasaulē tomēr vel palika labi cilvēki!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 20:05

Laurisha

Tas laipnais JAP šoferītis laikam ir vienīgais Jelgavā...
Bieži vien man nākas palīdzību lūgt šoferiem, lai tas palīdz izcelt bērna ratiņus no autobusa [gadījumā, ja autobusā neatrodas kāds cits izpalīdzīgais], bet ziniet...?
Citreiz nožēloju, ka vispār kaut ko tādu esmu lūgusi!
Laikam jau labāk būtu, ja es ar ratiem vienkārši izkristu no autobusa, jo nav iespējams vienai izcelt ratus, tāpēc, ka autobusu šoferiem ir ļoooooooooooti sarežģīti piebraukt tuvāk pieturas paaugstinājumam...

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 17:03

Lietotāju raksti