Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārdomas pēc referenduma 4

Vērojumi pēcreferenduma pirmajā darba dienā, 25.augusta rītā, ejot uz Neredzīgo biedrību apmainīt noklausītās audiokasetes pret citām (līdzīgi kā bibliotēka apmaina grāmatas).

Kāpņu telpā satieku kaimiņu. «Redzi, referendums izgāzās. Mana draudzene pateica tā: «Tiem, kas jauni (līdz 30 gadiem), un tiem, kam pensijas daudzmaz pietiekamas, ir «līdz lampiņai». Ja visi pensionāri, kam pensijas ir zem iztikas minimuma, ietu balsot, tad būtu 453 tūkstoši balsu.» Lāgā negribas tam ticēt, bet varbūt.Ejot pa ietvi, apstājos, jo dažu metru attālumā, šķiet, stāv divi suņi. Baidos, jo jūlijā man stilbā viens iekoda. Pretimnācēja: «Lūdzu, netraucējiet viņus!» «Kāpēc?» jautāju. «Viņi nodarbojas ar demogrāfiskās situācijas uzlabošanu.» Pa ielas braucamo daļu apgāju šiem apkārt. Negribas taču traucēt mīlas pārīti. Žēl, ka cilvēku demogrāfiskā situācija ļoti pasliktinājusies un nākotnes pensionāriem vispār var nepietikt līdzekļu pat visminimālākajām pensijām.Ieklausos divu pensionāru sarunā. «Ja samaksāju par komunālajiem pakalpojumiem, man knapi atliek ēšanai. Visām ārsta izrakstītajām zālēm naudas nepietiek.» Jā, valdība nemīl savu tautu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

n

nevajag par jaunajiem - man 22 gadi un arii piedaliijos referendumaa, jo man atshkiriibaa no valdiibas ruup muusu pensionaaru staavoklis. riebjaas ik pa laikam noveerot, kaa gados veca kundze/kungs raknaajaas pa miskasteem, lai sadabuutu sev kaut ko eedamo. tie ir tie cilveeki, kuri agriinos gados ceela muusu valsti, un tagad pamesti novartee.

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 22:54

sarmīte

Gāja gan jaunie un vecie,kā arī negāja jaunie un vecie .
Bet domāju,ka taisnība kādam žurnālistam,ka šeit jau nekas nebūtu mainījies,ja nu vienīgi tas,ka mira vēl nedzimusī un sasapņojusies ŠTOKENBERGA partija,kas vēlēšanu dēļ,cīņā par vietu seimā bija gatavi sasolīt dzīvu,nedzīvu ...

Rezultāts būtu tas pats,kas līdz šim.Tādēl arī daudzi,kas nenoticēja,palika mājās.

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 13:45

Ave

Arī es,kaut to pašu pensionāru nemaz nebija tik daudz.Un mēs ar vīru laikam bijām visjaunākie balsotāji.Pirmsreferenduma valdības apmaksātā antireklāma ''labi'' nostrādāja un ļoti daudzi auni neaizgāja nemaz.Toties no mūsu nodokļu naudas valstsvīri ar visām ģimenēm apmaksātā komandējumā uz Pekinu pieredzes apmaiņā brauca....bet tas nu tā,vai tad kāds skaita?

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 11:26

minna

muļķibas par jaunajiem! daudzi tieši jaunie gāja uz referendumu, tajā skaitā arī es savā 24 gadu vecumā

pirms 11 gadiem, 2008.08.27 10:50

Lietotāju raksti