Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Pieskāriena” dzejnieki rāda savu “Ziemas bagātību” (FOTO) 5

28. janvārī Jelgavas pilsētas bibliotēkā notika Jelgavas Latviešu biedrības dzejas kluba “Pieskāriens” dzejnieku lasījumi “Ziemas bagātība”. Ar lasījumiem pasākumā uzstājās rudenī un ziemā dzimušie dzejnieki: Ilga Bindre, Rasma Urtāne, Ingūna Lipska, Brigita Kārkliņa, Mairita Ķērpe-Dūze, Vija Čerņaka un Austra Ālmane. Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja dzejniece un dziedātāja Ingūna Lipska. Tāpat pasākumā savu dzeju lasīja “Pieskāriena” dzejnieki Aija Hermane, Ilze Magone, Edvīns Jansons, Bendikta Mežale, dzejas kluba vadītājs Jānis Zariņš. Sirsnīgus novēlējumus dzejas klubam izteica biedrības valdes priekšsēdētājs Paulis Rēvelis.

Jānis Zariņš, Jelgavas Latviešu biedrības dzejas kluba “Pieskāriens” vadītājs

Foto: Melita Zariņa

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skarbā

NU atvainojiet, vai tiešām nav neviens, kas mazliet cenzē un iegrožo šito pašpasludināto "dzejnieku" aktivitātes. Rudenī Zemgales vācelīte, tagad - Ziemas bagātība. Un tituls "dzejniece un dziedātāja" Ingunai Lipskai ...? Jūsmīgs dabas bērns, bet lielās devās nepanesama.

pirms gada, 2018.02.16 12:19

Domāju tāpat

Tieši manas domas, ļoti precīzi un trāpīgi teikts - pašpasludinātie dzejnieki... Viņu "dzeja" ir neizturama ausij, tā nav dzeja, tās ir rīmes, ko viņi tur skricelē.

pirms gada, 2018.03.02 11:17

Grāmatvedis

Ingūniņ, vai pēc 10.gadiem rakstot dzeju un dziedot , nevajadzētu samaksāt par darbu

pirms gada, 2018.02.16 13:56

grāmatvede

Ir pagājuši jau vairāk par 15.gadiem, bet naudu par darbu tā arī neesmu saņēmusi. Nu nav viņa kārtīgs cilvēks

pirms gada, 2018.02.20 16:04

Arī

virsraksts literārs - "Rāda savu bagātību..." :)

pirms gada, 2018.03.01 08:26

Lietotāju raksti