Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais gads

Pagājušas «nieka» 365 dienas, kopš virtuālajā vidē «iepeldēja» interaktīvais portāls «ZZ.lv», zem ierastās adreses nomainot ierasto laikraksta elektronisko versiju.

Atskatoties uz pirmo darbības gadu un vienā vārdā atbildot uz jautājumu, kāds tad tas bijis, varētu sacīt - interesants. Visās nozīmēs. Cik vien iespējams, esam centušies savos materiālos atspoguļot aktuālākos notikumus pilsētā un rajonā, pastāstīt apkārtējiem par tepat, līdzās esošām personībām, ko droši varam saukt par cilvēkiem ar lielo burtu, bijuši klāt sporta un kultūras pasākumos un pēc iespējas īsākā laikā virtuālajā vidē informējuši par notikušo savus lasītājus, šķetinājuši pa piņķerīgam un, saudzīgi sakot, «savādam» gadījumam. Esam laiku pa laikam piecietuši tehniskās ķibeles, atviegloti uzelpojot, kad beidzot tās tikušas novērstas. Jā, nevar noliegt, ir bijušas arī kļūdas, asa kritika no auditorijas puses un viss, kas piederas pie ikdienas. Tomēr tas viss kopā dod jaunu stimulu strādāt tālāk. Un labāk.Visiem sazvērestību teoriju vērpējiem, kuri cenšas vilkt paralēles no sērijas «kam tad īsti strādā ZZ?», varu ar pārliecību sacīt - esam neatkarīgs medijs, kas strādā nevis kaut kādiem masoniem, sorosiem, arābu šeihiem, vietējiem uzbijušajiem puķu magnātiem un tamlīdzīgiem darboņiem, bet savai auditorijai.Tādēļ šajā dienā saku milzīgu paldies visiem lasītājiem, vēstuļu un atsauksmju rakstītājiem, diskutētājiem, fotoattēlu ievietotājiem un, protams, radošajam kolektīvam. Bez jums visiem «ZZ.lv» būtu savādāks, taču noteikti ne labāks.Pirmais gads ir pagājis, taču ar to nekas nebeidzas. Joprojām esam tepat, jūsu vidū, vienmēr gatavi jūs uzklausīt, iespēju robežās palīdzēt, kā arī parūpēties, lai jūsu viedoklis izskanētu plašākā mērogā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti