Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Platonē auglīgi aizvadīta badmintona vasaras skola 1

Latvijas badmintona federācija ir ļoti gandarīta par Platonē notikušo Latvijas badmintona vasaras skolu, kur vienlaicīgi tika sapulcināti visi galvenie Latvijas badmintona treneri un prasmīgākie audzēkņi.

Platonē notika arī Latvijas badmintona federācijas Valdes sēde, kurā tika pieņemts lēmums par izmaiņām reitinga nolikumā, kā arī nozīmīgs lēmums piemērot naudas sodus par nesportisku rīcību, tai skaitā rupju lamāšanos, nesavaldību, kā arī agresīvu izturēšanos pret pretiniekiem un tiesnešiem.

Platone izrādījās ļoti piemērota vieta gan badmintona treneriem, gan audzēkņiem, un mēs jau šobrīd esam sākuši runāt par ieceri arī nākamgad Badmintona vasaras skolu rīkot Platonē. Šeit visiem patika, un, ja tā, tad kāpēc lai mēs meklētu vēl kaut ko labāku. Platone ir vien nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas. Tā ir vienādi tālu gan kurzemniekiem, gan arī vidzemniekiem, gluži vai Latvijas centrā.

Pagasta skolā ir nesen izremontēta sporta zāle, blakus ir ērts sporta laukums, peldvieta un pludmales volejbola laukums, bet apkārtnē var ērti un droši skriet ikdienas krosu. Skolā bija tehniski labiekārtota aktu zāle. Ērti bija arī nakšņotājiem.

Badmintona vasaras skolas laikā notika gan Eiropas Badmintona konfederācijas finansēts seminārs treneriem «BEC Coach Education Level 1», gan arī Latvijas spēcīgāko jauniešu koptreniņi. Treneru seminārā tika apmācīti 15 treneri no Liepājas, Talsiem, Penkules, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Valmieras, Valkas un Rīgas. Platonē tika sapulcināti 34 badmintona spēlētāji, lai jaunas zinības apguvušajiem treneriem būtu kur likt vietā iegūtās zināšanas.

Latvijas badmintona federācija arī turpmāk plāno ik gadu rīkot līdzīgu pasākumu, kad vienlaicīgi notiek mācības treneriem un treniņi spēlētājiem no visas Latvijas. Šāds pasākums turpmāk tiks saukts par Latvijas Badmintona vasaras skolu un notiks augusta sākumā, kad treneriem jau beidzas atvaļinājuma laiks un klubos sākas gatavošanās jaunajai sezonai.

Treneriem un spēlētājiem Platonē norisinājās gan badmintona treniņi, gan fiziskās sagatavotības vingrinājumi, joga, kā arī tika spēlēts pludmales volejbols, florbols, frisbijs, futbols un basketbols.

Nākamgad Badmintona vasaras skola notiks augusta sākumā, līdzīgā formātā, kāds bija Platonē, kad vairāki treneri jauniešiem vadīs treniņus, tādējādi dažādojot jauniešu treniņu pieredzi, bet treneriem pēc katra treniņa būs iespēja pārrunāt jauniegūto pieredzi.Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds
Foto: LBF

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pašvaldība

Paldies ka novertējat ieguldīto darbu!

pirms 3 gadiem, 2016.08.18 08:56

Lietotāju raksti