Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pulcējās lieli un mazi

Trešo gadu pēc kārtas kopā ar Kalnciema aktīvajiem cilvēkiem - pašdarbniekiem un sportistiem - piedalāmies projektu konkursos, ko izsludina Jelgavas lauku partnerība «Lielupe».

Pateicoties finansētāju atbalstam, Kalnciemā pirms diviem gadiem sakopta peldētava, pērn notikusi jautra sporta diena bērniem kopā ar meiteņu futbola komandu. 17.maijā bija kārta vēl vienam jaukam pasākumam.Šogad Kalnciema pensionāru klubs «Sarma» svinēja 20 gadu jubileju. Šim notikumam par godu maijā, kas ir Mātes un Ģimeņu dienas mēnesis, notika interešu klubiņa dalībnieku ģimeņu sadraudzības diena «Pie kopīga putras katla». Tās ideja dzimusi interešu kluba jubilejas pasākumā. Minētajā dienā pensionāru kluba biedri ieradās ar savām ģimenēm. Saulīte, palūkojusies uz notiekošo, patīkami sildīja, kas piešķīra pasākumam sirsnīgu un saulainu noskaņojumu. Daži tā dalībnieki bija mērojuši tālu ceļu no Mērsraga, Jūrmalas un Dobeles, lai kopā ar vecākiem iznestu atklāšanas ceremonijā savas ģimenes karogu, skandētu tās himnu. Pēc atklāšanas notika dažādas aktivitātes, konkursi un stafetes, kurās piedalījās dažāda vecuma ģimeņu pārstāvji. Uz starta līnijas stājās gan divgadīgais, gan astoņdesmit gadu vecumu sasniegušais. Virs iekurtā draudzīgā ugunskura tika uzkārts liels katls, kurā vārījām putru. Noslēgumā uzvarētāji saņēma Goda nosaukumus, Goda rakstus un piemiņas dāvanas, vienojās kopīgā putras ēšanā un runās.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti