Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pulcēsies pie kopīga putras katla

Trešo gadu pēc kārtas Kalnciema kultūras nama direktore Dace Dalgā kopā ar aktīvajiem cilvēkiem - pašdarbniekiem un sportistiem piedalās projektu konkursos, kurus izsludina Jelgavas lauku partnerība «Lielupe».

Pateicoties finansētāju atbalstam, Kalnciemā pirms diviem gadiem tika sakopta peldvieta, pērn notika sporta diena bērniem kopā ar meiteņu futbola komandu. Tagad pienākusi kārta vēl vienam jaukam pasākumam, kurš paredzēts 17.maijā.Šogad Kalnciema pensionāru klubs «Sarma» svinēja 20 gadu jubileju, un par godu šim notikumam Mātes dienas un Ģimeņu dienas mēnesī notiks klubiņa dalībnieku ģimeņu sadraudzības diena «Pie kopīga putras katla». Šī pasākuma ideja dzimusi interešu kluba jubilejas pasākumā. Projekta finansējumu atkal esam saņēmuši no Jelgavas lauku partnerības «Lielupe». Pašiem ar saviem spēkiem pasākums būtu izdevies ne tik plašs un interesants, tādēļ esam gandarīti, ka, pateicoties «Lielupes» atbalstam, varēsim pasākumu veidot ar krāšņu atklāšanu, interesantu norisi un jauku noslēgumu.Šajā ģimeņu sadraudzības dienā pensionāru kluba biedri savā starpā iepazīstinās bērnus, mazbērnus un mazmazbērnus. Visi pievienosies ģimeņu izvēlētajai himnai, svinīgai ģimeņu karoga iznešanai un konkursiem. Noslēgumā uzvarētāji tiks pie goda nosaukumiem, saņems apbalvojumus, vienosies kopīgā putras ēšanā un runās.Pasākumam pieteikušās vairākas ģimenes, un vecākajam dalībniekam ir jau vairāk nekā 80, bet jaunākajam putras ēdājam drīz būs divi gadi. Pārējiem pensionāru kluba «Sarma» dalībniekiem būs jāuzņemas līdzjutēju pienākumi - jāpalīdz izvērtēt komandu sniegums. Šai reizei par godu ir pieaicināta žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pirmsskolas mācību iestādes «Mārīte» audzinātāja, pedagogi no Kalnciema pilsētas vidusskolas, daktere Velga Iesalniece un idejas autore, pensionāru kluba pamatlicēja Ināra Luka - Indāne. Jācer uz saulainu laiku un veselību, jo veselība pensijas vecumā ir izdošanās pamats!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti