Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sabiedrības integrācijas pārvaldē stāstīs par profesionālo rehabilitāciju

Ir klāt nākamais informatīvais pasākums «Atbildēsim uz jums interesējošiem jautājumiem». Šī pasākumā laikā Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jelgavas atbalsta punkta koordinatore Ina Bauermeistere iepazīstinās interesentus ar iespēju saņemt profesionālās rehabilitācijas pakalpojumu par valsts budžeta līdzekļiem.

Pakalpojums paredzēts, lai veicinātu sociālo integrāciju cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamo invaliditāti, kā arī palīdzētu viņiem veiksmīgi iekļauties darba tirgū. Profesionālās rehabilitācijas pakalpojums ietver ne tikai mācību iespējas izglītības iestādēs, bet tajā ietilpst arī virkne veselību uzlabojošu procedūru, ārsta psihologa, ergoterapeita, fizioterapeita un citu speciālistu konsultācijas.

Pastāv iespēja bez maksas dzīvot dienesta viesnīcā Jūrmalā ar ēdināšanu trīs reizes dienā, auto vadīšanas apmācību. Cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem tiek nodrošināta surdotulkošana. SIVA ir atsevišķas programmas, kas piemērotas cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Lai vairāk uzzināt par piedāvātajiem profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem, aicinām apmeklēt bezmaksas informatīvo pasākumu «Atbildēsim uz jums interesējošiem jautājumiem» 30. maijā pulksten 14 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4) un uzdot visus interesējošos jautājumus klātienē SIVA pārstāvei.


Sņežana Zenovjeva, Sabiedrības integrācijas pārvaldes speciāliste

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti