Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Sendienas» iedzied Uzvaras parku

Interešu klubiņa «Sendienas» kārtējais ikmēneša sarīkojums, kas noslēdza ziemas un pavasara sezonu, notika 4.maijā, dienā, kad visa Latvija atzīmēja Latvijas Republikas atjaunošanas 18.gadadienu.

Tas sasaucās ar koncertu «Ar dziesmu par Latviju», ko sarīkoja Jelgavas Valsts ģimnāzija. Visi citi galvenie pasākumi notika Rīgā, kurus jelgavnieki varēja vērot televizoru ekrānos. Pateicoties Jelgavas domes izpilddirektora vietniekam Vilim Ļevčenokam, braucienā ar lielo autobusu un apskatot Jelgavu, iepazināmies ar atjaunoto Uzvaras parku, kura atklāšana paredzēta pilsētas svētku laikā maija beigās. Priecājāmies par paveikto darbu un parka noformējumu, pieminekli «Dziesmu vainags», kas sagaidīs parka apmeklētājus, kuri ienāks no Uzvaras ielas puses.V.Ļevčenoks informēja par paveikto darbu gaitu, izmaksām un iecerēm, kas saistās ar parka izmantošanu jelgavnieku interesēm. Parks būs kā sava veida piemineklis Latvijas 4.Dziesmu svētkiem 1895.gadā, kurus Jelgavā organizēja Jelgavas Latviešu biedrība. Atsaucāmies klubiņa biedru Marijas Jokstes un Ulda Neiberga aicinājumam kā Jelgavas Latviešu biedrības pārstāvjiem vienoties kopīgā dziesmā, iedziedot jauno parku. Pāri parkam un lielajiem kokiem skanēja latviešu tautas dziesma «Pūt, vējiņi» diriģenta Jāņa Lešinska vadībā. Tālāk mūsu ceļš veda uz 4.vidusskolu, jaunā pilsētas stadiona un sporta kompleksa būvvietu, kur lielus finanšu līdzekļus ieguldījusi arī Jelgavas dome.Sarīkojums turpinājās kultūras namā «Rota». Lielājā dzīves jubilejā apsveicām Elzu Misteri, plaši pazīstamo kultūras darbinieci un sporta dzīves organizatoru, aktīvu JLB biedru Vili Azēviču. Vienojāmies atmiņās par Jelgavā pavadītajiem gadiem, skolām. Tuvāk iepazināmies viens ar otru, iegūstot jaunus draugus. Kopīgās dejās un dziesmās ātri pagāja 4.maija pēcpusdiena. Pulksten 18 pievienojāmies visai Latvijai, nodziedot mūsu Tautas lūgšanu. Nākamreiz, pateicoties V.Ļevčenokam, tiksimies septembrī Lielauces pilī.Tuvākā nākotnē mūs gaida Jelgavas pilsētas svētki un daudz ekskursiju.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti