Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Sensācija» par katru cenu 9

Pilsētas publiskajā telpā notiek kārtējā pašvaldības nomelnošanas kampaņa. Jau ierasts, ka tas atkārtojas viena un tā paša autora interpretācijā.

Protams, gatavot nomelnojošas publikācijas bez informācijas izpētes vienmēr ir vieglāk nekā objektīvi atspoguļot pilsētā notiekošo un pašam apriori pieņemt lēmumu, kurš saka taisnību un kurš melo. Līdzīgi bijis gadījumā ar Stādu parādes norises vietas maiņu, kad dzeltenas sensācijas cienīgas duļķes tiek kultas vairāku dienu garumā, izmantojot rupju, nekorektu un agresīvu rīcību. Stādu audzētāju biedrība informējusi Jelgavas pašvaldību par Stādu parādes koncepcijas maiņu. Stādu audzētāju biedrības valdes loceklis Guntis Vītoliņš paudis atšķirīgus viedokļus Jelgavas pašvaldībai un «Zemgales Ziņām». Pašvaldība nav atbildīga par šādu uzņēmēja nekonsekvenci. Pašvaldības rīcībā ir G.Vītoliņa teiktā audioieraksts (pieejams www.jelgava.lv ), kurā pausts viņa viedoklis. Savukārt, ja korespondentam ir šaubas par informācijas avotu patiesumu, aicinām viņu vērsties tiesībsargājošajās institūcijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kakaa

pasvaldiibu nenomelnosi, pie labiem celjiem netiksi.
alelluja ka vismaz ir saakushi kko dariit. savadaak bija galiigi briesmiigi.
un Šurma nolaida lazhu ka neparedzeeja shaadu notikumu gaidu un jau priekslaiciigi nepazionoja domes viedokli.

pirms 11 gadiem, 2008.10.19 16:23

ints

Nē vecīši viss sākās jau daudz senāk.Pašreizējās pašvaldības nomelnošana(pat ļoti aktīva) rit jau gandrīz gadu,ja ne vairāk,jo sevišķi Jelgavniekiem.lv slejās un mājas lapā.Un neviens jau nesaka,ka tur viss ir līmenī,bet nav jau arī nekādu cerību,ka tie kas tagad nomelno un tiecas pēc varas ,būs labāki,vai savādāki.Nē vienkārši tuvojas vēlēšanas un ir uzradušies censoņi,kas vismaz izliekas,ka visu mainīs un paši mainīsies.Naivi ceriet,ar solījumiem visi darbojas tikai līdz vēlēšanu dienai un tad,kad sapratuši,ka mandāts rokā,viss krasi mainās.Un man šķiet,ka labāk vecais ierastais,tomēr taču pilsēta tik daudz sakoptāka kļuvusi un izmaiņas ir un pat ļoti jūtamas.

Nauda ir netīra,bet var rokas nomazgāt,bet politika...
Eh,laikam nekā netīrāka nav...

pirms 11 gadiem, 2008.10.17 23:32

rūsiņš

Atvainojos, ka rakstu te vēlreiz, bet gribēju būriņam pajautāt - pēc tava komentāra noprotu, ka nostājies redakcijas pusē - kas liek/ļauj tev uzskatīt, ka redakcijas paustais viedoklis ir pārleicinoši patiesais? Atzīstu, ka visus rakstus līdz galam lasījis neesmu un diskusijā iesaistījos, jo šķiet jau par daudz šī skribelēšana visos virzienos jau ir ievilkusies.
Šajās dienās, šķiet jezga sākās pirmdien, abas puses ir izrakstījušās un pat audio ierakstus visur savietojušas. Tāpēc tas viss, kā jau minēju, ir kariņš, kurā otra puse met atbildes granātu. Bet cieš no tā visa pilsētas, avīzes un domes tēls; turklāt šķelas pilsētnieku viedokļi un neviens tā īsti nespēj/nevar operēt ar pilnvērtīgu, analītiski izvērtētu informāciju.

pirms 11 gadiem, 2008.10.17 22:50

Būrinš

Ja dome ar šurmām un ļevčeonkiem sadomā mazgāties balti, sacerot vēstules citu vārdā, tā nav muša un tas nav sīkums. Dažiem amati te momentā ir jāzaudē, domes preses kantorī jau vispirms. Laikam darba par maz, ka nodarbojas ar haltūrām. Vēstuļu sacerētāji...

pirms 11 gadiem, 2008.10.17 22:17

rūsiņš

Šajā visā jezgā prātā palicis tikai viens citāts - no mušas uzpūsts zilonis. Tas viss, kas ir tagad - bērnu spēles par to, kurš pēdējais un skaļāk uztaisīs atraugu.

pirms 11 gadiem, 2008.10.17 22:03

AIvis

Kur skatījās Šurma, kad pašas degungalā "sektorā" svešā vārdā tika sacerēta relīze tā tur vītoliņa vārdā? Un vēl tēlo apjātu govi. Šoreiz vismaz iekritāt, domes mahinatori. Tur nav vairs atlicis ko nomelnot, paši sevi novēmuši no galvas līdz kājām.

pirms 11 gadiem, 2008.10.17 21:40

Lietotāju raksti