Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sportiska nedēļa Jelgavas Valsts ģimnāzijā (FOTO)

Eiropas sporta nedēļā Jelgavas Valsts ģimnāzijā notika vairākas aktivitātes.

Otrdien skolēni piedalījās āra aktivitāšu dienā. Tā kā mūsu mājvieta pašlaik ir pils, tad šī diena notika Pasta salā. Skolēniem bija kopā ar klasi jādarbojas 12 kontrolpunktos. Kontrolpunktu aktivitātes šoreiz gatavoja 11.d klase, sadarbojoties ar sporta skolotāju Lailu Nagli. Četros punktos notika saliedēšanās aktivitātes, ko bija sagatavojuši dabaszinību, mākslas, mūzikas un valodu skolotāji. Jauniešiem bija ne tikai jāsporto, ne tikai jāparāda sava saliedētība, bet arī jāatpazīst ievērojamas Latvijas, Vācijas, Anglijas personības un krievu tautas pasakas. Dabaszinību skolotāji pārbaudīja, kā jaunieši pazīst putnus, bet mūzikas skolotāji aicināja klasi dziedāt latviešu tautasdziesmu «Bēdu, manu lielu bēdu». Skolēni un klašu audzinātāji atzina, ka diena bijusi interesanta, jo klase varējusi pierādīt sevi kā kolektīvu. Daudzi pēc āra aktivitāšu dienas gan kopā ar skolotāju, gan draugu pulciņā devās iepazīt vēl neatklātās Pasta salas vietas.

Piektdiena – Olimpiskās dienas vingrošana. Tā bija ieplānota pils pagalmā, kur vingrot kopā varētu gan skolēni, gan LLU studenti un darbinieki. Rīts gan izvērtās nedaudz citādāks, jo par sevi atgādināja rudens lietus. Ātri saliekot prātus un spēkus kopā ar LLU Komunikācijas un mārketinga centra speciālistiem, nolēmām pils 1. stāva gaiteni pārvērst par sporta zāli, kur notiktu Jelgavā «garākā» vingrošana. Pulksten 10 šeit pulcējās skolēni un LLU pārstāvji, lai LLU treneres Intas Ozolas vadībā kopīgi vingrotu. Lai vingrot būtu vieglāk, pārējiem vingrojumus demonstrēja mūsu skolas 9. klases meitenes. Kopīgā sportošana šaurajā, bet garajā gaitenī izvērtās tik jautra, ka nolēmām vingrojumus izpildīt vēlreiz.

Dienas noslēgumā Pils saliņā un parkā notika 10. klašu iesvētības, kur dažādus sportiskus un ne tik sportiskus pārbaudījumus bija sagatavojuši 11. klašu audzēkņi kopā ar savām audzinātājām. Bija tik interesanti, ka netraucēja pat atkal pēkšņi uznākušais lietus. 10. klašu skolēni, izmantojot saliņas paaugstinājumu par skatuvi, rādīja priekšnesumu, attēlojot sevi kā dažādus pils iemītniekus. Diena beidzās ar kopīgu zvērestu un sertifikātu par pilntiesīga ģimnāzista statusa saņemšanu.


Marita Asarīte, Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktores vietniece audzināšanas darbā

Foto no skolas albuma

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti