Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti Latvijai novēl uzturēt pašapziņu un vienotību

Divu nedēļu laikā projekta «Studenti Latvijai» organizatori, esam ciemojušies Latvijas augstskolās, lai apkopotu pašrocīgi rakstītus studentu novēlējumus Latvijai tās 90 gadu jubilejā.

Šobrīd īpašajā grāmatā ir apkopoti jau vairāk nekā 1000 novēlējumu, no kuriem daži nupat publicēti interneta mājas lapā «www.studentilatvijai.lv».Valsts jubilejas priekšvakarā, kad projekts strauji tuvojas noslēgumam, esam apkopojuši, ko Latvijas studenti novēl savai zemei! Jaunieši bieži novēl Latvijai nepadoties grūtajos laikos, sakārtot ekonomiku, spodrināt un nest savu vārdu plašajā pasaulē un atbalstīt jauniešus to centienos Latvijā. Novēlējumi ir sirsnības pilni, emocijām bagāti un arī patriotiski, kas apliecina, ka Latvijas nākotne ir drošās - uzticamu tās studentu rokās!Lasot un izvēloties tos spilgtākos novēlējumus, asaras sariešas acīs un lepnums pārņem, ka mūsu valsts studenti savai valstij velta tik skaistus, sirsnīgus un patiesus novēlējumus, kā savam labākajam draugam...!Visu braucienu foto un video reportāžas, un nu jau arī daļa Latvijas studentu novēlējumu ir pieejami internetā projekta mājas lapā «www.studentilatvijai.lv».

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti