Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studentu dienas – amerikāņu koledžas tematikā 2

Šī gada Studentu dienas LLU studenti svinēs sadarbībā ar «Jelgavas krekliem». Studējošie šim pasākumam izvēlējušies Amerikas stila koledžas ballītes tematiku.

«Šogad Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte (ESAF) ir atbildīga par studentu dienu organizēšanu, tāpēc cītīgi gatavojamies un ieguldām lielu darbu, lai visi LLU studenti varētu izbaudīt kopīgus un neaizmirstamus svētkus,» stāsta ESAF Studējošo pašpārvaldes biedri.

Tuvojoties starptautiskajai Studentu dienai, arī LLU studenti rīko pasākumu, lai atzīmētu šos svētkus un satiktos vienuviet. Lai parādītu, ka studenti ir dzīvi, šogad pasākums notiks Jelgavas galvenajā ballīšu vietā – «Jelgavas kreklos», kas sadarbībā ar ESAF Studentu pašpārvaldi un LLU Studējošo pašpārvaldi plāno uzrīkot kārtīgu pasākumu amerikāņu koledžas ballītes stilā. Visi studenti tiek aicināti 16. novembrī apmeklēt «Jelgavas kreklus», kur viņi varēs pieteikties «Beerpong» turnīram un uzzināt, kurš ir precīzākais students, uzdziedāt karaoke un iesaistīties dažādās jautrās aktivitātēs. Protams, vakara «dress code» ir koledžas stils, studenti tiek aicināti padomāt par to, ko vilks mugurā, lai var veidot īstas koledžas stila ballītes foto albumu.

Vakara garumā publiku izklaidēs «Transleiteris». Apmeklējot pasākumu, katrs tiek aicināts neaizmirst labu garastāvokli un savu labāko ballīšu komandu.


Alina Aminova, ESAF SP vadītāja

Foto: hercampus.com

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Arhīvs

Dzelzs Vilks, Labvēlīgais Tips, Credo, Tumsa un virkne DJ.. lūk tās bija Studentu dienas!

https://www.youtube.com/watch?v=An1eMXD5L2A

pirms gada, 2016.11.15 12:25

7+ kadri

Balles un ballītes vienlaicīgi - Sporta namā (Labvēlīgais tips), TF, MF (Credo), Pilī (Ašmanis) un Kultūras namā (tematiska 50.gadu ballīte ar Lapčenoku un fonogrammu) - un pie visām vietām studentu burzma un migrējoša, humorpilna kustība starp punktiem. Jautrie un asprātīgie KN zālē - rindā pēc biļetēm jāstāv jau daudzas stundas iepriekš, visi iekšā netiek, un daļa ielavās caur aizskatuvi, lai zālē draudzīgi sēdētu pa 3 uz diviem benķiem. Tikmēr Sporta namā sportojošo studenti no visas Lv sacenšas, Eh... jā... aizmirsu - tās bija tālās 90.gadu beigas... Un jā - tie bija vēl tiek laiki, kad Studentu dienas organizēja Studentu Klubs, līdz kamēr Studentu pašpārvalde tās vīzdegunīgi neatņēma, lai vispirms komercializētu un pēc tam iznīcinātu gadu desmitiem ilgušu un koptu Vislatvijas tradīciju.... Centieni reaminēt, lai nu izdodas un nesanāk Frankenšteins....

pirms gada, 2016.11.17 15:18

Lietotāju raksti