Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tagad katrs pats...

Pirms vairākiem mēnešiem iesāktā bīstamā spēle tuvojas, šķiet, vēl bīstamākam iznākumam. Septembrī uz mirkli politiskajos gaiteņos tika izkladzināta vairāk nekā absurda ideja rast iespēju «taupības» nolūkos īsināt štatus jau tā lielākoties nenokomplektētajās likumsargu struktūrās.

Pēc strikta Valsts policijas viedokļa paušanas arī iekšlietu ministrs Mareks Segliņš uz mirkli atzina, ka tā rīkoties nedrīkst gan. Toties nu sāk šķist, ka atkāpšanos no absurdās ieceres ministrs un citi vadoņi uzskata par tik prātīgu rīcību, ka tā labāk nedarīt. Verdikts bargs - kadru skaits jāsamazina, prēmijas «jānogriež».Līdz ar to sekas ir viegli paredzamas - tiks atbrīvots zināms skaits darbinieku visos iekšlietu dienestos. Būs mazāk robežsargu - laipni aicināti, nelegālie imigranti! Paliks lērums vakantu policistu vietu (jo maz šaubu, ka prom dosies ne mazums «knauzerības» nokaitināto likumsargu), un - gaidām bandītisma uzplaukumu. Ugunsdzēsējiem nolikvidēs pa štata vietai un pat veseliem depo, un pavasaros Latvija «degs zilās liesmās» ne pārnestā, bet tiešā nozīmē, jo arhaiskie «zili» un tamlīdzīgi grausti uz daudzām kūlas ugunsgrēku vietām brauks vismaz stundu...Morāle diemžēl ļoti nepatīkama - ja valstiskā līmeņa stulbums gūs virsroku, drīz vien katrs pats būs sev policists un ugunsdzēsējs, jo, kā zināms, pilnībā pret nelaimes gadījumiem mājokļus nespēj pasargāt pat vismodernākās signalizācijas un dūmu detektori.Ir nepatīkami apzināties, ka vara dod priekšroku tūkstošu izmešanai vienlaikus n-to valsts uzņēmumu galvgalos sēdētājiem un (vēzī) tupētājiem un starptautiskām militārajām misijām tā vietā, lai parūpētos par pašu elementārāko - iekšējo drošību. Kas pats sevi sargā, to...

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti