Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tehnoloģiju vidusskolā top trīsdimensiju piparkūku egles (FOTO)

12. decembrī, noslēdzot inženierstundu nedēļu mājturībā un tehnoloģijās, skolas mācību virtuvē notika Jelgavas pilsētas 5. klašu izglītojamo konkurss “Inženieris virtuvē”.

Dalībai konkursā atsaucās Jelgavas 4. sākumskola, Jelgavas 2. pamatskola, Jelgavas 1. internātpamatskola–attīstības centrs, piedalījās arī mājinieki – 5.m1 un 5.m2 klašu komandas.

Konkursa mērķis bija attīstīt praktiskās iemaņas 3D objektu veidošanā. Konkursa gaitā izglītojamie veidoja trīsdimensiju konstrukciju “Egle” no atsevišķiem oriģināliem elementiem, par celtniecības materiālu izmantojot piparkūku mīklu (paldies mūsu sponsoriem konditorejai “Silva”) .

Kā mazo balvu par izcili paveiktu darbu katrs dalībnieks iepazina darbu ar 3D pildspalvām, izgatavojot sev Ziemassvētku rotājumu.

Tika sadalītas šādas nominācijas: “Radošākie jaunie inženieri”, “Precīzākie jaunie inženieri”, “Netradicionālākie jaunie inženieri”, “Prasmīgākie jaunie inženieri”, “Saliedētākie jaunie inženieri”, “Draudzīgākie jaunie inženieri”. Jāpiebilst, ka 6. komandu veidoja līdzi atnākušie pieaugušie.

Konkursa dalībnieku izjūtas pēc paveiktā:

  • “Man patika, kā mēs sastrādājāmies, un mums ļoti labi sanāca.”

  • “Priecīgs, laimīgs, nopietns un draudzīgs.”

  • “Man patika strādāt komandā. Bija ļoti radoša atmosfēra. Biežāk rīkojiet šādus konkursus!”

  • “Es biju ļoti priecīga. Dekorēšana bija pati jautrākā.”

  • “Piparkūkas, Ziemassvētku dziesmas – lielisks veids, kā radīt Ziemassvētku sajūtu.”

Katra komanda aiznesa sev līdzi ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī savu veikumu – trīsdimensiju piparkūku egli: neatkārtojamu, pašu radītu un tieši tāpēc ļoti mīļu.


Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājas Zanda Jevsina un Linda Stepena

Foto: no skolas albumaPievieno komentāru

Lietotāju raksti