Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēstule Jelgavas pašvaldības policijas vadītājam Viktoram Vanagam 9

Sveicināti, cienījamais V.Vanaga kungs!

Gribēju noskaidrot, vai zīme «Apstāties un stāvēt aizliegts» attiecas tikai uz bērnudārza vecākiem vai uz visiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Jelgavas policisti uzskata sevi par dieviem, kam ir visatļautība. Jo Jūsu padotie stundām stāv zem zīmes «Apstāties un stāvēt aizliegts». Un, uzrunājot cienījamos pašvaldības policistus, tie atbild, ka kontrolē situāciju pie PII «Rotaļa». Tad jau es, ieliekot logā tādu zīmīti, ka kontrolēju situāciju, varu stāvēt. Gaidu soda kvīti šiem darbiniekiem. Un viņi izraisa avārijas situācijas. Izskatās, ka Jūs pieņemat darbā darbiniekus ar trīs klašu izglītību, un tādi rūpējas par iedzīvotājiem. Tas ir nožēlojami, tad iedodiet formas arī noziedzniekiem.

Fakts konstatēts 8. novembrī ap pulksten 17.35, kā arī ik pārdienu. Būtu godīgi – ja sods tiek izrakstīts bērnudārza apmeklētājiem, tad to katru dienu saņemtu arī tie mākslinieki, kas to izraksta un pārkāpj noteikumus.


Renārs Ķuze

Autora foto

Pievieno komentāru

Komentāri 9

O!

ZZ.lv kļuvuši par dumpiniekiem! Uzdrošinājušies Jelgavas valdošajai kliķei uzbraukt! Laikam Trampa ievēlēšana radījusi vieglu skurbuli galvās:DDD

pirms gada, 2016.11.09 13:10

!!!

tā ir ka nopērk Leksusksu un Jeep jeb Ravus. un baidās pa šaurajām ieliņām izbraukt ,

apāc āpāc , āpāc avārijas situācija uz 30 km/h

pirms gada, 2016.11.09 13:16

!!!

Bildē neizskatās ,ka Policijas auto stāv . Pieļauju domu ka apbrauc auto ar numurzīmi KJ-.....
pilnīgs murgs Un viņi izraisa avārijas situācijas??? ha ha ha uz 30 km/h ....

Kā teiktu Jāzeps , ja sūdzās par kautko tātad policija strādā....

pirms gada, 2016.11.09 13:14

Lienīte

Izvērtējot augstāk minēto, un dzirdot, ko tauta runā par pašu sūdzmani, tad....ai, ai, ai......Renāriņ, liekas, ka pats esi ar pirmskolas izglītību. Un kauns būtu nezināt Ceļu satiksmes noteikumus - vīrietim esot........

pirms gada, 2016.11.09 13:53

Policists laucinieks

«Apstāties un stāvēt aizliegts» zīme ir patvaļīgi uzstādīta, ne kur viņa nav reģistrēta.

pirms gada, 2016.11.09 16:08

Vāgners

Bet vai šoferi to zina un vai viņiem tas vispār būtu jāzina? Neesmu redzējis pie ceļazīmēm piekārtas visiem redzamas birkas ar uzrakstiem, ka šī zīme ir reģistrēta un nav uzstādīta patvaļīgi, un ka to ir jāievēro. Ja reiz zīme nav noņemta, tad tās prasības ir jāievēro.

pirms gada, 2016.11.11 13:21

Vāgners

Vai šoferi to zina un vai viņiem tas būtu jāzina? Neesmu redzējis, ka pie ceļazīmēm būtu piekārtas birkas ar uzrakstiem, ka zīme ir reģistrēta kaut kur un ka tā nav uzstādīta patvaļīgi. Ja reiz tā nav noņemta, tad tā ir jāievēro.

pirms gada, 2016.11.11 13:24

Sedies divi.

Es sen jau šādas mulkibas nelasu. Kā zz.lv nav kauna kaut kādas mulkibas publicet.Un Tu Renār? Vīrietis vai mīkstaaiis. Kā ir? Atzīsties, ieliekot nākamo rakstu :D

pirms gada, 2016.11.10 17:08

Zaļā zona?

A saskatīt zaļajā zonā saparkotās mašīnas visiem slabo? Tās 'neredz' ne paši vecāki, ne pašvaldības policija. Attiecīgi - nav mašīnas, nav problēma, kas jārisina (stāvlaukuma izveide).

pirms gada, 2016.11.24 09:04

Lietotāju raksti