Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglāk kamielim iziet caur adatas aci, nekā «Šleseram» ieiet Dieva valstībā.

Lai piedod man svēto rakstu zinātāji un nezinātāji par šādu Mateja evanģēlija 19.nodaļas 24.panta interpretāciju. Uz šādu pārdrošību mani vedināja intervija ar Aināru Šleseru 4.septembra avīzē Diena.

Tajā viņš saka sekojošo: „...Mēs kategoriski esam pret to, ka pacelsim nodokļus bagātajiem”.  Jau ar šo vienu vien frāzi pietiek, lai parādītu „baltā un pūkainā” A.Šlesera patieso vilka dabu. Par „baltu un pūkainu” Šleseru centās padarīt eksprezidents Guntis Ulmanis, intervējot Šleseru apvienības PLL augusta avīzē.Tajā tiek rakstīts, ka apvienība PLL atbalsta kristīgo konfesiju vadītāju aicinājumu. Šai aicinājumā starp citu rakstīts, ka „...valsts labklājību veicinās tādas attiecības starp valsti un baznīcu, kas palīdz izpausties kristīgās pārliecības motivētajai nepieciešamībai palīdzēt vājākajiem un neaizsargātākajiem sabiedrības locekļiem”.Tieši ar šo frāzi A.Šlesers nonāk pretrunā ar Bībelē teikto, jo saskaņā ar sociālo tirgus ekonomiku ienākumu izlīdzināšana tiek panākta ar progresīvās nodokļu sistēmas palīdzību.Otra lieta, ar ko A.Šlesers mīl lielīties, ir veikalu ķēdes RIMI ievešana Latvijā. Šodienas Latviju droši vien neviens nespētu iedomāties bez vairāk kā 10 lielveikalu ķēdēm. Savā starpā tās cīnās, kura varēs piedāvāt patērētājam zemāko cenu. Komerctelevīzījās bieži redzam reklāmrullīšus, kur vietējo ražotāju produktu reklamē pārdot zem ražotāja pašizmaksas. Vai tas veicina nacionālo interešu aizstāvību, par ko tā visos iespējamajos veidos sludina PLL līderi.Manuprāt – nē!Un, lūk kāpēc?Tai laikā, kad enerģiskais A.Šlesers Latvijā bīdīja RIMI projektu, gandrīz pilnībā tika sagrauta Centrālā patērētāju biedrību savienība „Turība”, ko tagad pēc būtības ir noprivatizējis viens no PLL atbalstītājiem un A.Šlesera „korišiem” Ivars Strautiņš.Neapšaubāmi, ka Turības panīkumā bija vainīgi arī paši paju turētāji laukos. Taču lielu lomu nospēlēja līdz galam atvērtās durvis ārzemju kapitālam, kuram Ivara Godmaņa pirmās premjerēšanas laikos tika pavērts zaļais ceļš, vienlaicīgi nokaujot pašā saknē vietējās iniciatīvas.Tā kā, godātais PLL premjera kandidāt, Ainār Šleser nu neesiet Jūs tik „balts un pūkains” kādu Jūs ir padarījuši PR speciālisti.  Aivars Punka, 10.Saeimas deputātu kandidāts  no KDS (13.saraksts) Zemgalē.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti