Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Visi dažādi, visi vienlīdzīgi»

«Visi dažādi, visi vienlīdzīgi. Daudz laimes...» šādā projektā iesaistījušās Kalnciema kultūras nama darbinieces, lai ko jaunu piedāvātu pilsētas iedzīvotājiem.

Saskaņā ar projekta noteikumiem «Laimes» darbnīcā paredzama dalība tikai desmit interesentiem. Tāpēc uzaicināti dažādu paaudžu dalībnieki. Jaunākajam ir 16 gadi, bet vecākajiem - pensijas vecums.Eiropas Padomes Informācijas birojs sadarbībā ar mākslas izglītības centru «Trīs krāsas» šoruden Latvijas mazpilsētās rīko pasākumus, kuros tiek meklētas atbildes uz jautājumiem par dažādību, vienlīdzību, laimes jēdzienu un to, kā būt laimīgam.Projekta moto ir «Visi dažādi, visi vienlīdzīgi», tā mērķis - sekmēt Latvijas iedzīvotāju aktīvu pilsonisko pozīciju, radošo spēju apzināšanos un gatavību būt iecietīgiem pret citu idejām, veicināt cilvēku savstarpējo sadarbību. Dalībnieki, iesaistoties projektā, gūs pieredzi, kas sekmēs vienādu iespēju apzināšanos radošā darbībā. Tiks apspriesta dažādības un vienlīdzīgu iespēju veicināšanas nepieciešamība un iespējas sabiedrībā.Mākslas izglītības centra «Trīs krāsas» projekts ir piederīgs kopienu mākslai (community art - angļu valodā). Tas ir laikmetīgās mākslas atzars, kura radīšanā iedzīvotāji iesaistās neatkarīgi no viņu profesijas un sociālā statusa. Projekta dalībnieki būs pieaugušie, kuri ikdienā nesaskaras ar izglītošanos un radošu darbību mākslā, pierādot, ka veiksmīgi radoši izpausties var jebkurš ieinteresēts cilvēks.Piedalīšanās radošajās darbnīcās dos iespēju iepazīt līdzcilvēku pieredzi, vērtību izpratni un spējas. Darbība rosinās savstarpēju neikdienišķu komunikāciju, aicinās pārdomāt un apspriest jebkuram nozīmīgas un vispārcilvēciskas tēmas.Projekta tēma ir «Daudz laimes», jo par laimi domā katrs cilvēks, un, iespējams, katram tā ir atšķirīga. Vēl citāds būs vēstījums, ko paudīs daudzas laimes kopā. Idejas un radošie darbi paudīs dalībnieku daudzveidīgos uzskatus par laimi un iezīmēs kopīgos saskares punktus. Tēma «Laime» dos iespēju apjaust «Daudz laimes» - atšķirīgo un vienojošo līdzcilvēku attieksmē pret dzīvi.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti