Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētki Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā

Ziemassvētki ir brīnumu laiks visiem, kas vien brīnumiem tic. Tas ir laiks, ko gaida katrs bērns, jo bērnu sirdis ir atvērtas brīnumiem, priekam un pārsteigumiem.

23.decembrī Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā valdīja neparasta rosība. Pēc Salatēva, Vēja mātes un jautro rūķu uzaicinājuma uz Ziemassvētku pasākumu Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā bija līdz ar saviem vecākiem – Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas audzēkņiem bija ieradušies arī viņu mazuļi.Šāds pasākums skolā notiek jau vairākus gadus un ir kļuvis par ikgadēju Ziemassvētku tradīciju Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā.Šogad pasākumu apmeklēja 40 mazuļi ar saviem vecākiem. Bērnus priecēja Salatēvs ar rūķiem un Vēja māte, kura savā katlā bija savārījusi tik daudz sniega, ka pietika visiem un varēja kārtīgi izpikoties. Salatēva maisā bija arī dažādi uzdevumi un spēles bērniem un viņu vecākiem, kā arī dāvanas. Salatēva dāvanu maisu piepildīt palīdzēja SEB bankas Jelgavas filiāle, gādājot par saldumiem un nelielām dāvaniņām bērniem. Sirsnīgu sveicienu un milzīgu tūtu ar saldumiem no Jelgavas pilsētas Domes atnesa Domes priekšsēdētāja vietnieks A.Rublis. Paldies viņiem!Šajā svētku laikā spašu paldies un laba vēlējumus Jelgavas pilsētas Domei, SEB Bankas, būvmateriālu veikala MNL un SIA «Jelgavas Tipogrāfija» kolektīviem sūta Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas skolēni, kuru bērni apmeklē skolā jaunizveidoto Māmiņu istabu, kas tapusi ar šo organizāciju atbalstu.Agita Ozola,Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas direktora vietniece mācību un audzināšanasLiene Plota,Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas māmiņu istabas auklīte

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti