Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saeimas deputāte Vanaga iestājas «Reģionu aliansē» 14

Reformu partiju nesen pametusī Saeimas deputāte jelgavniece Inga Vanaga ir pieteikusies iestāties "Reģionu aliansē" (RA), aģentūru LETA informēja RA vadītājs, Babītes novada mērs Andrejs Ence.

RA vēlas pievienoties arī bijušie Rīgas domes deputāti Mārtiņš Šics un Jānis Mārtiņš Skuja. Nākamā RA valdes sēde, kurā lems par jauno biedru uzņemšanu, notiks 11.martā.

"Mēs esam gatavi apvienot spēkus ar tām partijām un cilvēkiem, ar kuriem ir kopēji mērķi, vērtības un vienots redzējums mērķu sasniegšanai. Tādēļ kā partijas vadītājs un viens no dibinātājiem es apliecinu, ka mūsu partijai nav bijusi sadarbība un nebūs ar tām varas partijām, kuras slēpti vai atklāti darbojušās vai darbojas pret tautas interesēm un kuras mums laiku pa laikam kāds mēģina "pierakstīt"," izteicies Ence, "jā, mūsu vidū ir biedri, kuri ir bijuši citās partijās, ar atšķirīgu politisko pieredzi - mēs to novērtējam un izvērtējam. Mēs dodam iespēju vairākiem politiķiem apliecināt savus patiesos labos nodomus. Ja arī kāds ir nokļuvis mūsu rindās, citu nolūku vadīts, domāju, drīz vien izrādīsies, ka mums dažādi ceļi ejami."

Vanaga esot definējusi, kurās jomās redz savu ieguldījumu, darbojoties jaunajā "Latvijas Reģionu apvienībā". "Mums ir jāraugās nākotnē un nākotne - tā ir izglītība un zinātne. Tie ir mūsu bērni un jaunieši. Es redzu, ka manām zināšanām un pieredzei var būt jēgpilns pielietojums tieši izglītības, zinātnes, sporta, karjeras attīstības un jaunatnes politikas jautājumu risināšanā. Demogrāfiskā situācija šobrīd ir tāda, ka jāpieņem lēmumi un jārīkojas nekavējoties, un tur ir daudz darāmā. Bet mūsu atbildība ir arī seniori un viņu dzīves kvalitātes uzlabošana - tādēļ kā vienu no saviem darbiem redzu nacionāla līmeņa politikas dokumenta izstrādi sadarbībā ar Latvijas pensionāru federāciju," teikusi Vanaga,

"RA mani uzrunā tas, ka partijai ir plaša pašvaldību pārstāvniecība un tā ir politiska organizācija, kurā cilvēki sevi pierādījuši ar darbu. Man patīk doma par lēmējvaras un izpildvaras tuvināšanos - jo šobrīd tieši pašvaldības ir tās, kuras ir vispietuvinātākās iedzīvotājiem, kuras pārredz visaktuālākos jautājumus un reālo dzīves situāciju. Pašvaldībām ir visciešākā saikne ar vēlētāju, un tas nozīmē, ka arī pieņemtie lēmumi lēmējvaras līmenī nebūs atrauti no realitātes un tas, manuprāt, ir vispareizākais ceļš, kurā sekot šim realitātes apzināšanās principam. Ar RA mums ir kopēja sapratne pamatjautājumos un man patīk tas caurskatāmības formāts, kādā tiek apspriesti darba jautājumi," turpinājusi politiķe.

RA un Vidzemes partijas jaunizveidotā reģionālā apvienība piedalīsies gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās. Interesi par iespēju iesaistīties apvienībā esot izteikušas arī vairākas citas politiskās partijas, kuras pēc apvienības nodibināšanas tikšot aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Pilsonis

Jelgavas domes vēlēšanās nesekmīgi kandidēja no "Latvijas Ceļa" saraksta.
Tāpat arī 2009. gada Jelgavas domes vēlēšanās netika ievēlēta, kandidējot no LPP/LC saraksta.
2011. gadā pievienojusies Zatlera Reformu partijai. 2013. gada nogalē izstājās no Reformu partijas.
Tagad Reģionu aliansē.
Kura būs nākamā partija? :)

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 18:53

Maija

Tai gan nav miera, jālien un jālien. Dīvains cilvēks - nesaprot pati ko dara. Pretīga karjeriste.

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 08:56

Liepa

Viņai jānoturas taču pie siles...

pirms 5 gadiem, 2014.04.02 14:02

Es...

Ja tik labi pārzināt politisko partiju darbību, tad būtu korekti norādīt, ka LC apvienojās ar LPP',līdz ar to radās LPP/LC.

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 20:06

ups

Tikai karjeriste un nekas vairāk! Jēgas nekādas nav, tikai varas kāre.

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 20:58

to ups

Vai tiešām esi izsekojis līdzi visām viņas aktivitātēm, ka tā vari apgalvot?

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 21:33

Hops

Kandidatūra laba sabiedrisko organizāciju brīvprātīgajam darbam.

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 21:43

bubulis

Atkal pie tiem šleseristiem. Un jēga bija iet uz ZRP apkarot oligarhus, ja pēc pāris gadiem atgriežas pie viņiem atpakaļ?

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 22:06

Ūziņš

Un ar to pašu,tā saucamo reģionālo,meičai būs kārtējais abloms.

Un atkal jāgaida nākošās vēlēšanas un atkal jāpārdodas.
Nepareizajiem seko pa pēdām un tur arī kļuda.

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 23:57

Es...

Ejat un stājaties pareizajos,tad pamēģiniet izdarīt ko valsts labā. Sāciet ar Vienotību,tur ātri ierādīs - kas ir kas! :)

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 09:20

Agnis

Dāvana, ko sirds kāro? Izvēlie: http://www.salidzini.lv/c/davanas

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 10:14

Laba partija

Reģionu aliansē iestājušies bijušie TP, LPP/LC biedri. Būs mums atkal treknie gadi.

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 10:37

Agnis

Dāvana, ko sirds kāro? Izvēlie: http://www.salidzini.lv/c/davanas

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 09:50

Citas ziņas