Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sudrabas viedoklis par jauna ministra amata izveidi sakarā ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē 6

Partijas "No sirds Latvijai" valde uzskata, ka otrdienas rītā veiktais Latvijas Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas paziņojums par jauna ministra amata izveidi sakarā ar Latvijas prezidentūras laiku Eiropas Savienības (ES) Padomē ir politiska un iracionāla kļūda, kā rezultātā notiks nelietderīga valsts līdzekļu un resursu tērēšana. 

Ārlietu ministra E. Rinkēviča viedoklis par to, ka viņam kā ārlietu ministram nepietiks laika un iespēju, lai pilnvērtīgi vadītu un uzraudzītu prezidentūras procesu, iespējams, ir vērā ņemams un patiess, taču gadījumā, ja L. Straujuma un E. Rinkēvičs ir piemirsuši, tad atgādinām, ka viņu pakļautībā atrodas vesels pulciņš gana kompetentu ierēdņu, no kuriem katrs ir spējīgs pusgadu šādus pienākumus uzņemties.

Turklāt šobrīd E. Rinkēviča dienas kārtībā nevarētu būt citi, aktuālāki jautājumi kā tikai ES Padomes prezidentūra. Tā kā ir virkne lielvalstu, kuras ir iztikušas bez papildus politiskajiem amatiem, nodrošinot ES Padomes prezidentūru, un ārlietu ministri ir veikuši šo funkciju, tad atliek uzdot jautājumu: nespēj vai nevēlas?

Paziņojums par to, ka jaunais ministra postenis liekus izdevumus no valsts budžeta neradīs, jo tas tikšot ierēķināts jau piešķirtā budžeta, ir pilnīgi nepatiess – tas pierāda tikai to, ka Latvijas prezidentūras nodrošināšanai ir piešķirts pārāk daudz naudas, tātad iespējams ir ieekonomēt un visu neiztērēt. Galu galā arī tā ir valsts budžeta nauda, kuru esošā vara neprot vai negrib tērēt racionāli, saimnieciski un saprātīgi.

Inguna Sudraba, partijas “No sirds Latvijai” valdes priekšsēdētāja

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kukaramba

vajag divus ministrus tad- bUldozeru un marsieti, kuri savā starpā to piķi sadalīs un lietas bumbās:))

pirms 5 gadiem, 2014.07.15 18:10

borat

Itālijā šim projektam i budžets 3x mazāks, i ministra administrācija jauna nebija vajadzīga. Latvijā protams, ka tikai kāds atkal var 20% nāsis ieraut... murgs k kāds

pirms 5 gadiem, 2014.07.18 14:42

Jānis Putāns

Pilnība atbalstu Ingunas Sudrabas nostaju, ka lieko ministru nevajag - ir jātaupa budžeta naudu. Rinķevičam ja viņš nevar vai negrīb prezidentures laikā vadīt arlietu ministriju ir jāpiedava citu darvu.

pirms 5 gadiem, 2014.07.18 21:08

zeme par puscenu

apveicam Ingunas draugu Jūliju un Ingunas biznesa partneri ar izdevīgu darījumu - zemes iegādi Jūrmalā!!!

Jūrmala par puscenu atdod zemi miljonāram Jūlijam Krūmiņam, vēsta Latvijas Radio
http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/jurmala-par-puscenu-atdod-zemi-miljonaram-julijam-kruminam-vesta-latvijas-radio.d?id=44740358#ixzz37qoVAhII


Uzņēmums ir dibināts šā gada 1.novembrī. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Garkalnes novada Priedkalne, "Senču sils", un tā pamatkapitāls ir 2000 latu. Sudraba šajā uzņēmumā ir valdes priekšsēdētāja. Savukārt uzņēmuma dibinātāji ir Fizikālās enerģētikas institūts, kam pieder 49,95% daļu, un uzņēmēja Jūlija Krūmiņa meita Maija Čerņavska, kurai pieder 50,05% daļu. Uzņēmums reģistrēts Krūmiņa īpašumā.


Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba iesaistījusies uzņēmumā SIA "MISX", kas saistīts ar zinātnisko eksperimentu atbalstīšanu fizikālās enerģētikas jomā.

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/sudraba-nodibina-uznemumu-un-iesaistas-biznesa.d?id=43813394#ixzz37qoyz4c7
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/sudraba-nodibina-uznemumu-un-iesaistas-biznesa.d?id=43813394#ixzz37qopBH4C

pirms 5 gadiem, 2014.07.18 22:43

Baiba

Pilnībā atbalstu I.Sudrabas nostāju, ka jauna ministra amata izveide nav nepieciešama sakarā ar Latvijas prezidentūru ES Padomē, ir jātaupa budžete līdzekļi.Nav jāšķaidās ar valsts naudu.

pirms 5 gadiem, 2014.07.18 22:55

ana14

latvieshi.......nezagejiet viens otru nost! dzive ir tik iss mirklis...kapec vajag ap*** vienam otru,kapec?
uznemigu cilveku latvija vairs nav......visi tiek norakti.

pirms 5 gadiem, 2014.07.22 01:31

Citas ziņas