Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropas Parlaments paziņo «Panamas dokumentu» izmeklēšanas komitejas locekļu vārdus

Eiropas Parlaments paziņojis «Panamas dokumentu» izmeklēšanas komitejas 65 locekļu vārdus – EP deputātus, kas izmeklēs ES tiesību aktu pārkāpumus saistībā ar naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, informē Eiropas Parlamenta biroja Latvijā pārstāve Signe Znotiņa-Znota. Komitejas nosaukuma saīsinājums EP sistēmā būs PANA.

Jaunās komitejas locekļu saraksts atrodams šeit. No Latvijas PANA komitejā darbosies Roberts Zīle.

Komitejas priekšsēdētāju un līdz četriem priekšsēdētāja vietniekiem iecels tās pirmajā sanāksmē. 

Eiropas Parlaments nolēma izveidot komiteju, lai izmeklētu «Panamas dokumentu» noplūdes rezultātā atklātībā nonākošo informāciju. Komitejai tiks doti 12 mēneši, lai veiktu izmeklēšanu un sagatavotu gala ziņojumu.

Papildu informācija:

  • EP izveido Panamas dokumentu izmeklēšanas komiteju

http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20160603IPR30203/Parliament-sets-up-%E2%80%9CPanama-Papers%E2%80%9D-inquiry-committee

http://europarltv.europa.eu/lv/player.aspx?pid=3f9cd6be-0e82-45b4-8916-a61a00e8362f

  • EP Izpētes dienesta materiāls par EP īpašajām un izmeklēšanas komitejām

http://www.europarl.europa.eu/thinktank/lv/document.html?reference=EPRS_IDA%282016%29582007

Foto: europarl.lv

Pievieno komentāru

Politika