Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZZS divās paaudzēs neatzīst, ka Jelgavas pašvaldība būtu pārāk dārga (FOTO) 6

Ar līdzjutēju aplausiem un savstarpējas tolerances garā trešdien Sv.Trīsvienības baznīcas tornī noslēdzās pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātu tikšanās ar nosaukumu “Jaunpienācēju iesildīšanās”, ko rīkoja biedrība “Jelgavas attīstībai” un vadīja tās valdes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš.

Pasākuma rīkotāji uz diskusiju un reizē arī nelielu viktorīnu bija aicinājuši tos Jelgavā iesniegto vēlēšanu sarakstu dalībniekus, kuri līdz šim nav bijuši ievēlēti domē. Atsaucās sešu sarakstu pārstāvji – iztrūka Latvijas Sociālistiskā partija un “Vienotība”, kuru, kaut skatītāju rindās, pārstāvēja Jelgavas domes deputāts Andris Tomašūns. Uz viktorīnas jautājumiem, kas saistās ar Jelgavas vēsturi vai šodienu, diezgan nemaldīgi atbildēja visas komandas. Priekšā pasakāms palika vienīgi jautājums: „Kāds latviskais nosaukums ir slovēņu valodā izdotajai grāmatai “Metalci”?” Neviens no klātesošajiem neattapās, ka tā ir daudzu lasītā un arī ES mērogā atzītā Jāņa Joņeva “Jelgava 94”, kuras nosaukumu aiz Latvijas robežām tulko citādi.

Diskusijas jautājumā par to, kā samazināt Jelgavas pašvaldības tēriņus, kas, pēc Latvijas Televīzijā sniegtās informācijas, ir visaugstākie Latvijā (78,4 eiro gadā uz vienu iedzīvotāju), “bremzēja” Zaļo un zemnieku savienības jaunpienācēji – uzņēmēja Ilze Priževoite, Ledus skolas direktors Aivars Zeltiņš un pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” darbinieks Māris Skudra. Tāpat kā saraksta pirmais numurs Andris Rāviņš diskusijā raidījumā „Točki nad i”, viņi atteica, ka minētais skaitlis nav pietiekami pārbaudīts un tāpēc arī nav komentējams. Kad diskusijas beigās uzņēmējs Arnis Razminovičs jaunajiem tagadējās varas partijas pārstāvjiem jautāja, ko tad viņi ir darījuši, lai noskaidrotu šo pašvaldību kompromitējošo datu izcelsmi, atbildes nebija. Var piebilst, ka portālā lsm.lv publicētā atsauce liecina, ka Jelgavas pašvaldība kā Latvijā dārgākā sanāk pēc Vides un reģionālās attīstības ministrijā sniegtās informācijas.

Foto: Gaitis Grūtups. Turpinājums nākamajā laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Pievieno komentāru

Komentāri 6

VELET

A.Zeltins-ka nav vispar kauna ZZS likt vinu saraksta,kuru bez izglitibas iebidija par Ledus skolas direktoru.Te redzama A.Rubla vakarskolas audzekna kompotence un nevariba sava atb.sfera

pirms gada, 2017.05.19 14:05

Visi to redzēja

Gaiti Grūtup - nepūt no mušas ziloni. Visi klātesošie un Facebook skatītāji redzēja, ka nevainīgā deputātu kandidātu iepazīšanās diskusija patiesībā bija pasākums ar slēptu mērķi, lai kārtējo reizi runātu par Depo.

pirms gada, 2017.05.19 19:05

Vietējais

Cik var cepties par to Depo. Lai takš būvē - cilvēkiem būs darbs.

pirms gada, 2017.05.19 19:23

andris.tomašūns

Malači debašu organizatori. Labs pasākums.

pirms gada, 2017.05.20 09:28

organizatori neko jaunu vairs nevar izdomāt- depo un pašvaldības izdevumi. Pie tam nepārbaudīta informācija....Ar žulti Jelgavu neattīstīsim!

pirms gada, 2017.05.21 10:15

aa

Kurā gadā un kas L.Zīvertu pieņēma darbā poliklīnikā?

pirms gada, 2017.05.24 15:38

Pašvaldību vēlēšanas 2017