Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunā konservatīvā partija kā pirmā iesniegusi sarakstu Saeimas vēlēšanām

Jaunā konservatīvā partija (JKP) kā pirmais politiskais spēks iesniedzis kandidātu sarakstu 13.Saeimas vēlēšanām.

JKP sarakstā uz parlamentu pretendē 115 kandidāti.

Rīgas vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru kandidēs Rīgas domes deputāte, bijusī KNAB vadītāja vietniece Juta Strīķe, kurai seko Eiropas Komisijas Vēlēšanu novērošanas misiju dalībnieks Gatis Eglītis, Rīgas domes deputāte Linda Ozola, satiksmes jomas eksperts Tālis Linkaits, SIA "Your move" rīkotājdirektors Reinis Znotiņš, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes docente Linda Medne un "Marija" SAB valdes priekšsēdētāja Marija Balcere.

Tāpat no galvaspilsētas vēlēšanu apgabala startēs Centrālā finanšu un līgumu aģentūras projektu vadītājs Jānis Butāns, SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" Diktofonu centra vadītāja Anita Svece, Rīgas domes deputātu frakcijas referente Santa Suhaka, SIA "Contractus" prokūrists Jānis Ozols, Satiksmes ministrijas vecākais referents Līva Kreituse, Rīgas domes deputāte Eva Mārtuža un tiesu izpildītāju birojs jurists Ilgvars Brakovskis.

Rīgā kandidē arī nodrošinājuma valsts aģentūras vecākais referents Vilis Bārtulis, SIA "Andžeja grauda bungu skola" juriste Marita Klikiča, Latvijas Universitāte asociētais profesors Guntars Vaivars, SIA "A.Gross creative." valdes loceklis Andris Gross, Iepirkumu uzraudzības biroja Administratīvo sodu departamenta direktore Arita Ūdre, Latviešu biedrības Beļģijā valdes locekle Ilze Zilgalve un "Latvijas Valsts ceļi" VAS Informācijas sistēmu uzturētājs Kaspars Kalnmeiers.

No JKP galvaspilsētā uz deputāta amatu pretendēs SIA "Cibus Sanus" valdes loceklis Edgars Horns, SIA "ZPA" valdes loceklis Māris Kaijaks, Rīgas centra daiļamatniecības pamatskolas skolotāja Dace Austra Balode, VAS "Latvijas dzelzceļš" protokola speciāliste Daiga Kalnbērziņa, Valsts darba inspekcija inspektore Inese Posse, psiholoģijas bakalaure Aiga Aizpuriete, biedrības "Latvju pirts un SPA asociācija" valdes locekle Aija Stepanova un celtnieks, jaunais uzņēmējs Edgars Kāpa.

Rīgas vēlēšanu apgabalā startēs arī SIA "Sociovides pētījumi" valdes loceklis Uldis Meļķisis, Latvijas Nacionālā arhīva direktora vietnieks Gatis Karlsons, AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" jurists Jānis Liberts, SIA "Latvijas Neatkarīgo tirgotāju kooperācija" komercdirektors Dainis Čapkovskis, Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas Satiksme" trolejbusa vadītāja Inese Simsone, VAS "Lidosta Rīga" Gaisa kuģu apkalpes aģents Jānis Kņazs, saimnieciskās darbības veicējs Raimonds Strauss, SIA "Zilber" valdes loceklis Konstantīns Zorins un pensionārs Indulis Tupesis.

JKP Vidzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru kandidēs Rīgas domes deputāts Jānis Bordāns, kuram seko Jūrmalas domes deputāte Dagmāra Beitnere-Le Galla, Rīgas domes deputāte Evita Zālīte-Grosa, JKP Ētikas komisijas vadītāja vietnieks Normunds Žunna, Daugmales pamatskola skolotāja Anita Muižniece, SIA "Ansters" pārdošanas vadītājs Ainars Bašķis un SIA "Mundus" valdes loceklis Jānis Klauze.

Šajā apgabalā kandidēs arī SIA "Lux Company" prokūrists Indars Melzobs, SIA "T.B. BIROJS" valdes locekle Tatjana Bernharde, Limbažu novada domes deputāts Māris Beļaunieks, Jaunpiebalgas vidusskolas Jaunsargu instruktors Aivars Ontužāns, Alūksnes novada domes deputāte Līga Langrate, "Eiropas kultūras tūrisma tīkla ECTN" prezidents Raitis Sijāts, Kocēnu novada Jura Neikena Dikļu pamatskolas direktore Lāsma Žagota, Beverīnas novada domes deputāts Jānis Cielēns, students Nauris Gūtmanis un SIA "Provoaktīvs" valdes loceklis Ivo Skudiķis.

SIA "Legatus" valdes loceklis Valters Bergs, Limbažu novada domes deputāts Mārtiņš Aizpurietis, pensionārs Jānis Siliņš, ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību sistēmas pilnveidošanas bloka vadītāja Daina Vanaga, Carnikavas novada domes deputāte Gunita Dzene, biedrības "Sabiedrības izaugsmei" valdes priekšsēdētāja Ilona Krūmiņa, SIA "Studio ABC" direktore Sandra Ģeida, SIA "Izglītības un kultūras mantojuma zelta vārti" valdes priekšsēdētāja Jana Zilkalne, SIA "Stokker" tirdzniecības pārstāvis Jurģis Dzērve, AS "Valmieras stikla šķiedra" elektriķis, arodkomitejas loceklis Ivars Puksts un SIA "BBH Investments" struktūrvienības vadītājas vietniece Santa Vītola.

Latgales vēlēšanu apgabalā no JKP ar pirmo numuru startēs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas profesore Ilga Šuplinska, kurai seko "Rātnieki" Susāju pagasta zemnieku saimniecība īpašnieks, zemnieks Andris Kazinovskis, Valsts probācijas dienesta vecākais probācijas speciālists Pēteris Aglonietis, Balvu Kultūras un atpūtas centra direktore Anita Strapcāne, Valsts ieņēmumu dienesta vecākais izmeklētājs Juris Rancāns, psihoterapeite Anželika Jurševica, zemnieku saimniecības "Līči" īpašnieks Jānis Auziņš, SIA "SD Finanses" valdes loceklis Dainis Skrūzmanis un SIA "Satina" valdes priekšsēdētājs Aldis Brūvers.

No šī apgabala uz Saeimu pretendēs Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas Pūšamo instrumentu skolotājs Aigars Bukšs, AS "Swedbank" jurists Edgars Sproģis, SIA "Prometal Group" tehniskais direktors Didzis Brants, biedrības "AugšDaugava" valdes priekšsēdētājs Jānis Strods, SIA "Mērteh" pārdošanas speciālists Otto Lodiņš, Latvijas Aizsargu organizācijas valdes loceklis Eduards Brūniņš, biedrības "Demokrātiskie patrioti" valdes priekšsēdētāja vietnieks Edmunds Griģis un pašnodarbinātā Margarita Kolosova.

Kurzemē ar pirmo numuru startēs Rīgas domes deputāts, bijušais KNAB darbinieks Juris Jurašs, kuram tālāk sarakstā seko dziedātāja Ieva Akuratere, JKP valdes locekle Inga Gluzda, SIA "Hubbs" valdes priekšsēdētājs Uldis Budriķis, SIA "TU 176" valdes loceklis Bruno Jurševics, Valsts darba inspekcijas Zemgales reģionālās inspekcijas vadītājs Andris Saulītis, SIA "Hornet.lv" valdes priekšsēdētājs Oskars Kreilis, Saldus novada pašvaldības deputāte Natālija Balode un Dundagas novada pašvaldības deputāte Tamāra Kaudze.

Šajā apgabalā no JKP kandidēs arī izdienas pensionārs Egils Kraulers, Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas skolotāja Aija Burkevica, SIA "Darba Iespēju Aģentūra" valdes locekle Evita Pētersone, Gramzdas pamatskolas direktors Henrijs Ķeružis, Saldus Cieceres internātpamatskolas sporta skolotājs Dainars Zolmanis un SIA "Strazdins.Legal" valdes loceklis Ģirts Strazdiņš.

Zemgalē ar pirmo numuru kandidēs JKP valdes loceklis Krišjānis Feldmans, SIA "Limbažu melio" valdes loceklis Sandis Riekstiņš, izdienas pensionārs Haralds Laidiņš, Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda, SIA "Pansija Next Door" valdes loceklis Renārs Volkovs, SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Tālākizglītības nodaļas vadītājs Andis Kursītis, zemnieku saimniecības "Buki" īpašnieks Māris Freimanis un SIA "Ošukalns" prokūrists Ivars Joelis.

Šajā apgabalā startēs arī biedrības "Latvju pirts un SPA asociācija" valdes loceklis Igors Stepanovs, SIA "Baltais sniegs" komercobjektu tirdzniecības darījumu vadītājs Artis Ramutis, SIA "Iniņi" valdes priekšsēdētājs Normunds Pildiņš, SIA "A.C./D.C." komercdirektore Inese Leoho-Čudare, AS "Latvijas valsts meži" Drošības un kontroles speciālists Uldis Lejava, Rīgas Centrālā termināla kuģu bīstamo kravu konsultants Edgars Andersons, SIA "Vidzemes būvnieks" būvdarbu vadītājs Aivars Doļņikovs, skolotāja Ingrīda Irša-Podkalne un Valsts probācijas dienesta probācijas speciāliste Ilze Vanaga.

13. Saeimas vēlēšanas notiks 6. oktobrī.



Pievieno komentāru

Saeimas vēlēšanas 2018