Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«No sirds Latvijai» un Zemgalei kalpot gatavi uzņēmējs Aivars Meija, komercdirektore Diāna Novicka un skolotāja Inese Vārslavāne 15

Partijas “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba šodien, 1. augustā iesniegs Centrālajā vēlēšanu komisijā deputātu kandidātu sarakstus, kā arī 4000 zīmju programmu 12. Saeimas vēlēšanām, kuru apstiprināja 30. jūlija valdes sēdē. Partija iesniegs sarakstus, kuros pavisam ir 105 deputātu kandidāti, dalībai vēlēšanās visos apgabalos.

Inguna Sudraba, partijas “No sirds Latvijai” valdes priekšsēdētāja, uzsver: “Pusgada laikā esam izveidojuši spēcīgu komandu, kas ir gatava un spēj īstenot pārmaiņas, kuras tik ļoti gaida valsts iedzīvotāji. Mums ir cilvēki, kuri ir pieredzējuši, godīgi un apņēmības pilni ierobežot korupciju, politiķu alkatību un vadīt Latviju kā gādīgi un rūpīgi saimnieki, lai Latvija kļūtu par valsti, ar kuru lepojamies.”

Partijas “No sirds Latvijai" 4000 zīmju priekšvēlēšanu programmā kā prioritāte ir izvirzīta arī godīgas un efektīvas politiskās sistēmas un valsts pārvaldes izveidošana un valsts izaugsmes nodrošināšana, garantējot sabiedrībai labklājību, drošību un stabilitāti.

Sarakstā kandidē uzņēmēji, valsts un pašvaldību darbinieki, juristi, sociālās jomas speciālisti un citu profesiju un nozaru pārstāvji. 99 deputātu kandidātiem ir augstākā izglītība. 62 kandidāti ir vīrieši, 43 – sievietes. 

Rīgas vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba, pedagogs, Rīgas 3. ģimnāzijas direktors Andris Priekulis un Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieks Romāns Mežeckis.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir Latvijas Universitātes lektors Gunārs Kūtris, lauku attīstības eksperte Ineta Stabulniece un Latvijas Ārstu biedrības prezidenta padomniece Liene Cipule.

Zemgales vēlēšanu saraksta priekšgalā ir uzņēmējs Aivars Meija, SIA "Veiters korporācija” komercdirektore Diāna Novicka un skolotāja Inese Vārslavāne.

Latgalē saraksta pirmie trīs kandidāti ir Latvijas Pašvaldības savienības padomniece Silvija Šimfa, Balvu novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāja Anita Petrova un uzņēmēja Valentīna Šabuņeviča.

Savukārt Kurzemes vēlēšanu apgabalā līderi ir profesors, Latvijas Universitātes katedras vadītājs Ringolds Balodis, izglītības iestādes – Rīgas Dabaszinību skolas – direktore Daiga Kalniņa un Rucavas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Guntis Rolis.

Apstiprinot sarakstus, valde izskatīja partijas “No sirds Latvijai” un biedrības “Tautas kustība „No sirds Latvijai”” biedru pieteikumus, izvērtēja katra cilvēka darbību partijā un kustībā, kā arī ņēma vērā viņu profesionālo pieredzi un atbilstību kandidātu atlases nolikuma kritērijiem.

Ar partijas “No sirds Latvijai” 4000 zīmju programmas tekstu iespējams iepazīties mājaslapā: www.nosirdslatvijai.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 15

apaļtārps

Nu visodiozākā figūra ir " uzņēmējs " Aivars Meija . Šitā viņam būs 4.partija , kurā viņš mēģinās tikt pie siles. Pazīstu no padomju laikiem - godīgs čekists. Bet čekisti bijušie nemēdz būt.

pirms 4 gadiem, 2014.08.01 21:38

Resnais

jāatceras, kam čekisti ir zvērestu devuši.

pirms 4 gadiem, 2014.08.01 23:03

no kuņģa Latvijai

vo būs cirki, ka šitais pasākums kopā ar marsieti un bukdozeru izgāzīsies:))

pirms 4 gadiem, 2014.08.02 00:26

no garā deguna Latvijai

lauku skolotāja bīdīs lietas saimā...ļenins kaut ko muldēja par ķēkšām, kuras varot vadīt valsti, vai slaucējas -nu gan jau zaļeniekos arī vēl gotiņas slauc un samogonku dzen

pirms 4 gadiem, 2014.08.02 23:46

skolotāja

Jūs Inesi nepazīstat!!! Tas,ka pedagogs strādā laukos, nenozīmē, ka viņam ir zems intelekts!!! Daža laba pilsētas " blondīne" ir stipri aprobežotāka un nespējīgāka spriest un rīkoties!!

pirms 4 gadiem, 2014.08.05 10:34

cvbc

Народ, нашла новую фишку по заработку - просто читать смс и получать за это деньги, я зарабатываю 20-30$ в день просто читая смс, времени не занимает вообще и возраст не имеет значения, деньги получала на карточку не однократно.Вот сами попробуйте, вот ссылка - http://mphone.2sms.ru

pirms 4 gadiem, 2014.08.04 22:42

kroplis

vai tu neesi putina huilo aģents >??

pirms 4 gadiem, 2014.08.04 23:18

pensis

Meija katru reizi citu partiju izvēlas,bet nekas nesanāk.Vai Sudrabas kundze ir pensijā?Vajadzētu veselību uzlabot lai nebūtu ģīboņi.

pirms 4 gadiem, 2014.08.19 11:05

ninja

Kremla projekts ir Sudrabas partija,kas kopaa ar SC te grib izveidot Donbasa republiku.Parex kundzi uz miskasti........

pirms 4 gadiem, 2014.08.28 22:23

pensim

Sudrabai nav nauda lai ārstētos.Sametam!Es došu 10 centus.Cik Jūs?

pirms 4 gadiem, 2014.09.14 18:40

Prātīgā

Pensim vajadzētu atcerēties sakāmvārdu "Nespļauj akā..."
Pie viena arī gribu piedāvāt Garajam degunam uzlabot latviešu valodas zināšanas kādā no neklātienes programmām.

pirms 4 gadiem, 2014.09.15 15:00

,,,

tiešām,pretīgi iet un pretīgi neiet uz vēlēšanām,atliek tikai NA,no visiem s,,,,m,nedaudz pieņemamāks...

pirms 4 gadiem, 2014.09.23 13:55

membrāns

...es vienmēr mbalsoju par to LATVIEŠU partiju,kurai potenciāli vairāk tie procenti.Utēm,tas ir KRIEVIEM ir viena partija,LATVIEŠIEM kādas desmit,nemaz īsti nezinu jo MAN tas ir pie D-I-R-S-A-S! Jāsaka dumpīgā dzejnieka VEIDENBAUMA vārdiem---IDIOTI !!! LATVIJĀ ir jābūt TIKAI divām partijām---LATVIEŠU un Maskavas Kremļa PIEKTĀS KOLONNAS partijām.Demokrāti !Jāsmejās,ja tikai nebūs jāraud,kad utes MUMS rīkles griezīs pušu pēc Kremļa pavēles...

pirms 3 gadiem, 2014.10.01 23:10

Saeimas vēlēšanas