Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizdevumi Jelgavā – kurš lētāks?

Šodien aizņemties naudu Jelgavā nav grūti, taču, kā saprast, kurš ir izdevīgāks? Piedāvājumu klāsts ir plašs un lētākais naudas aizdevums parasti ir tas, kurš īstermiņā ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem. Akcijas ietvaros klienti var saņemt kredītu vairāku simtu eiro apmērā praktiski bez maksas. Vienīgais maksājums šādā variantā ir savas profila apstiprināšana, kas izmaksā vienu centu. Lai atlaide būtu spēkā ir svarīgi ievērot līguma nosacījumus un atmaksāt parādu ne vēlāk kā trīsdesmit dienu laikā. Pretendēt uz šādu iespēju parasti ir iespējams tikai vienu reizi dzīvē. Atlaide tiek piemērota tikai jaunajiem klientiem. Svarīgi gan atcerēties, ka jebkurš darījums vispirms ir rūpīgi jāapdomā. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt naudu. Aizņemieties atbildīgi.


Kādēļ Latvijā tiek piedāvāti bezprocentu aizdevumi?


Konkurence nebanku kredītu starpā šobrīd ir samērā asa un daļa kreditoru ir gatavi īslaicīgi ciest zaudējumus vai vismaz negūt peļņu, lai piesaistītu jaunus klientus. Aizdevēji cer, ka, aizdodot naudu uz izdevīgiem nosacījumiem un nodrošinot kvalitatīvu servisu, jaunais klients kļūs par ilgtermiņa klientu. Daļēji tā, protams, ir taisnība, jo ir daudzi cilvēki, kas gatavi maksāt par aizņemšanos, ja tas ļauj ietaupīt laiku. Aizņemoties atkārtoti tajā pašā uzņēmumā nav vajadzīgs atkārtoti reģistrēties un process norit ātrāk. Tajā pašā laikā ir Latvijā ļoti daudzi cilvēki, kas labprāt ietaupītu. Standarta komisijas maksa interneta aizdevumiem ir 10% mēnesī un šo komisijas maksu var nemaksāt, ja tiek izvēlēts kāds akcijas kredīts. Labā ziņa – uzņēmumi, kas piedāvā šādu iespēju Latvijā tagad ir vairāki, līdz ar to saņemt aizdevumu bez procentiem var vairākas reizes.Protams, nav loģiski aizņemties tikai tādēļ, ka netiek prasīta komisijas maksa vai procenti. Katrs finanšu darījums prasa rūpīgu attieksmi un tos drīkstētu izmantot tikai tajās situācijās, kad tas ir patiešām vajadzīgs.


Aizdevuma termiņš


Visbiežāk internetā pieejamie aizdevumi piedāvā aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām, taču visam ir izņēmumi. Saprotot, ka lai atmaksātu lielāku summu cilvēkiem nepietiek ar vienu mēnesi, tiek piedāvāti arī citi risinājumi. Piesakoties kredītam internetā, šobrīd var aizņemties līdz pat 10 tūkstošiem eiro. Ilgtermiņa aizdevums ar termiņu līdz 3 gadiem šobrīd ir piejams klientiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Galvenais kritērijs šādiem kredītiem, protams, ir klienta ienākumi, taču vērtēti tiek arī izdevumi, kredītvēsture un citi faktori. Izvēloties aizņemties internetā, galvenā priekšrocība ir procedūras vienkāršums un naudas piešķiršanas ātrums. Izmaksu ziņā lētāk ir aizņemties kredītiestādēs, taču ne visi var vai vēlas aizņemties bankā. Iemesli tam ir dažādi un jaunākās tendences liecina, ka pārskatāmā nākotnē banku sektoram būs aizvien vairāk jākonkurē ar nebanku kredītu pakalpojumu sniedzējiem.


Kas ir nepieciešamas, lai aizņemtos?


Pieteikties aizdevumam internetā ir iespējams, aizpildot pieteikuma anketu. Lai apstiprinātu savu profilu, būs vajadzīgs arī internetbankas pieslēgums. Procedūra paredz, ka klients no sava konta pārskaita vienu centu uz aizdevēja bankas kontu. Šis maksājums kalpo kā apstiprinājums, ka klienta vārds sakrīt ar anketā norādīto, tādēļ kredīta saņemšanai nevar izmantot svešu bankas kontu. Papildus ir vajadzīgs arī epasts un mobilais tālrunis. Īstermiņa naudas aizdevuma saņemšanai nav nepieciešams doties uz uzņēmuma biroju un nav vajadzīga arī ķīla. Visa saziņa noris elektroniski, neizejot no mājas.


Kur iegūt papildus informāciju par aizdevumiem?


Finanšu pakalpojumi Latvijā ir dažādi un katram no tiem ir sava specifika. Auto kredīts, patēriņa kredīti, īstermiņa aizdevumi, ātrais kredīts, aizdevums mājokļa iegādei, sms kredīti. Pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs un visu nevar izstāstīt vienā rakstā. Ja vēlaties uzzināt par kredītiem vairāk kā citi, ienāciet Credits un papildiniet savas zināšanas. Zinošs kredītņēmējs vienmēr rīkosies pārdomātāk un pieņems līdzsvarotākus lēmumus nekā tas, kurš paļausies uz tv vai internetā redzētām reklāmām. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti