Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrie kredīti krievu valodā – KREDIT.LV

Latvijas iedzīvotājiem ātrie kredīti ir pieejami jau daudzus gadus. Situācijās, kad nepieciešams izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu daudzi dodas uz www.kred24.lv, taču, ko darīt krievvalodīgajiem, kas nesaprot latviešu valodu ? Līdz šim lielākajai daļai vajadzēja paļauties pašiem uz sevi, salīdzinot dažādus mazo kredītu piedāvājumus vairākās lapās vienlaicīgi. Šobrīd ir radusies pateicīga alternatīva – kredit.lv, kas ļauj salīdzināt dažādus mazos aizdevumus pēc svarīgākajiem kritērijiem:
• kredītlimits
• naudas saņemšanas ātrums
• vecuma ierobežojums
• akcijas piedāvājumi
• gada procentu likme

Kā iegūstami aizdevumi internetā?
Naudas kredīti online var tikt piešķirti visiem Latvijas iedzīvotājiem, kam ir pilsionība, nepilsoņa statuss vai pastāvīgās uzturēšanās atļauja. Lai ierobežotu pretendentu loku un izpildītu likumdošanas prasības praksē kredīti tiek piešķirti tikai tiem, kam ir (a) regulāri ienākumi, (b) nav sabojāta kredītvēsture, (c) ir reālas iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Saņemot kredīta pieteikumu, aizdevējs izvērtē katru anketu individuāli. Apstākļos, kad rodas šaubas par aizņēmēja finansiālajām iespējām segt parādsaistības, kreditors var atteikt aizdevumu vai piezvanīt klientam, lai precizētu neskaidrās detaļas.

Kredīta saņemšanai Jums ir jāizpilda sekojošas darbības:
• jāsalīdzina kredītu piedāvājumi;
• jāpiesakās un jāaizpilda anketa;
• jāpārskaita reģistrēšanās maksa (0,01 eiro cents);
• jāgaida atbilde no aizdevēja.

Pēc visas pieejamās informācijas izvērtēšanas kreditors pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanu. Ja lēmums būs pozitīvs naudu savā kontā saņemsiet jau pavisam drīz. Ja lēmums ir negatīvs, to uzzināsiet ar sms palīdzību vai saņemot ziņu savā epastā.

Cik izmaksā ātrie kredīti internetā?
Sms kredīts, ātrais kredīts (krievu val. “быстрый кредит”) vai aizdevums internetā būtībā ir viens un tas pats finanšu pakalpojums tikai nosaukts citā vārdā. Šobrīd standarta komisijas maksa par aizdevuma saņemšanu ir no 10 līdz gandrīz 30 procentiem mēnesī. Jaunajiem klientiem ir iespēja ietaupīt, jo vairāki kreditori piedāvā īpašus akcijas piedāvājumus. Tā rezultātā kredīts bez procentiem (0%) uz 1 mēnesi ir realitāte, taču ir jābūt piesardzīgiem. Situācijās, kad parāds netiek atlīdzināts savlaicīgi jārēķinās, ka nāksies dārgi maksāt. Lielākā daļa kreditoru piedāvā iespēju pagarināt kredītlīguma termiņu uz vienu, divām, trīs vai četrām nedēļām. Maksa par līguma pagarināšanu uz 30 dienām ir tikpat liela kā komisijas maksa un var viegli sasniegt 30% mēnesī. Lai izvairītos no šiem izdevumiem, ir ļoti svarīgi atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.

Papildus jāņem vērā, ka daži aizdevēji, piemēram, Credit24 vismaz pagaidām nepiedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Ja klients nav spējīgs atmaksāt parādu savlaicīgi, aizdevuma atgūšana pēc neilga laika tiek uzticēta parādu piedziņas uzņēmumiem. Tas viss var rezultēties ar vēl augstākām izmaksām, jo parādniekam ir jāsedz arī parādu piedziņas izmaksas un galējā gadījumā arī tiesu izdevumi. Vienlaikus parādnieka vārds tiek iekļauts arī vairākos parādnieku reģistros, kas būtiski apgrūtinās iespējas aizņemties mājokļa, auto vai mobilā telefona iegādei.

Pirms pieņemt lēmumu par aizņemšanos, rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un salīdziniet kredītus – http://www.kredit.lv Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti