Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātro kredītu sniegtās iespējas

Pateicoties interneta sniegtajām iespējām, lielu popularitāti ieguvuši arī ātrie kredīti, kurus ērti un vienkārši iespējams noformēt ar interneta starpniecību. Ātrie kredīti var būt lielisks palīgs dažāda veida situācijās – sevišķi neparedzētu izdevumu gadījumā. 

Ņemot vērā, ka pieaugot pieprasījumam, manāmi pieaudzis arī piedāvājums, ātro kredītu izvēle ir plaša. Tas, protams, ir izdevīgi kredīta ņēmējiem, jo ļauj izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju. Tiesa, tam nepieciešams veltīt mazliet laika. 
Kā jau pasaka priekšā nosaukums, ātrie kredīti paredzēti tūlītēju vajadzību risināšanai – tie ir ātri un vienkārši noformējami, kā arī saņemami vien dažu minūšu laikā. 

Šie ērti noformējamie aizdevumi visbiežāk tiek izsniegti uz salīdzinoši neilgu termiņu, līdz ar to būs paredzēti īslaicīgu un salīdzinoši nelielu naudas sarežģījumu gadījumā. Piemēram, steidzami jāapmaksā kāds rēķins vai jāveic kāds pirkums, bet līdz algas dienai vēl dažas dienas. Kādēļ gan šādā situācijā nepamēģināt ātro kredītu sniegtās iespējas? Sevišķi, ja kredīts pieejams ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Daudziem ir priekšstats, ka ātrie kredīti ir neizdevīgs finanšu risinājums augsto procentu likmju dēļ. Tomēr skaidrībai var bilst, ka tā ir tikai daļēja patiesība – piemērotās procentu likmes patiesi ir augstākas nekā, piemēram, bankā izsniegtiem aizdevumiem, tomēr svarīgi atcerēties, ka internetā noformējamie kredīti ir īstermiņa izdevumi, kas bieži vien jāatdod tā paša mēneša ietvaros. Līdz ar to procentos tiks aprēķināta samērīga summa. Jāpiebilst arī, ka ļoti daudz aizdevēju saviem jaunajiem klientiem piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas, kas nozīmē, ka kredītam procentu likme vispār netiek aprēķināta. Atdod tik, cik aizņēmies un aizmirsti par pārmaksām. Tāpat aizdevēji regulāri piedāvā dažādas akcijas, daudzi ir izveidojušas īpašas lojalitātes programmas, kas aizņemšanos noteikti padara izdevīgu.

Protams, jāņem vērā – lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams ievērot dažus nosacījumus-
• Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Te jāiebilst, ka vecuma ierobežojums dažādiem aizdevējiem var būt nedaudz atšķirīgs
• Lai saņemtu aizdevumu, jābūt stabiliem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt kredītu
• Vēl viens būtisks faktors, kam uzmanību noteikti pievērsīs ikviens aizdevējs – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē, ka aizņēmējam nedrīkst būt iepriekš nenokārtotu parādsaistību
• Protams, lai pieteiktos aizdevumam un to saņemtu, nepieciešams arī mobilais telefons, e-pasts un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām

Ja atbilsti visām iepriekšminētām prasībām, vari pieteikties aizdevumam. Lai neapjuktu lielajā ātro kredītu klāstā, vēlams pievērst uzmanību dažiem faktoriem – kredītdevēju piedāvātajām aizdevumu summām, maksimālajiem atmaksas termiņiem, aizdevuma noformēšanas ātrumam, kā arī jau pieminētajā procentu likmēm un iespējām pirmo aizdevumu saņemt bez procentu maksas. Šī informācija noteikti palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju.

Reklāmraksti