Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezmaksas konsultācijām par urīna nesaturēšanu iespējams pieteikties tikai līdz 10.maijam

Ikviens iedzīvotājs, kurš cieš no urīna nesaturēšanas, ir aicināts pieteikties speciālistu kompleksajām bezmaksas konsultācijām. Tās 12.maijā norisināsies Jelgavā un tiek organizētas sociālās iniciatīvas “Bez raizēm” ietvaros.

Konsultācijām jāpiesakās līdz trešdienai, 10. maijam, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 laikā no 13.00 līdz 16.00. Speciālistu konsultācijas maijā norisināsies arī Varakļānos, bet jūlijā – Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

“Urīna nesaturēšana Latvijas sabiedrībā arvien ir ļoti sensitīvs jautājums, ko cilvēki diemžēl izvairās apspriest, no kā kaunas un saistībā ar ko nereti pat izvairās meklēt palīdzību pie speciālista. Tā rezultātā bieži vien tiek izmantotas īslaicīgas problēmu risināšanas metodes, kas palīdz cīnīties ar sekām, taču nepalīdz risināt pašu problēmas “sakni”. Tai pašā laikā, apmeklējot zinošu speciālistu un izstāstot par savu problēmu, iespējams rast risinājumu, kas ir efektīvs ilglaicīgi un palīdz problēmu novērst pavisam vai vismaz uz vairākiem gadiem,” teic uroloģe Inese Celmiņa.

Sociālās iniciatīvas “Bez raizēm” mērķis ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par urīna nesaturēšanas problemātiku, mazināt sabiedrībā valdošos aizspriedumus, kā arī aicināt laikus vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu un uzlabotu dzīves kvalitāti.

Reklāmraksti