Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Burvīgas idejas, ko dāvināt jaunajam pārim!

Kāzas ir lielisks notikums ikviena cilvēka dzīvē. Un šos svētkus patiesi ir vērts svinēt. Protams, nepieciešamas arī dāvanas jaunajam pārim, kas varētu ievadīt viņu kopīgo dzīves ceļu, tāpēc nepieciešams rūpīgi izplānot, ko vēlies jaunajam pārim dāvināt. Dāvanai noteikti jābūt oriģinālai, tāpēc šajā rakstā sniegsim vairākus lieliskus padomus, kas noteikti noderēs, lai iegādātos pašu piemērotāko.

Dāvanu kartes
Ja neesi pārliecināts, ko jaunais pāris vēlētos saņemt dāvanā, tad vari uzdāvināt dāvanu karti. Viena no šādām dāvanu kartēm varētu būt romantisks vakars kādā viesnīcā vai SPA, kas ļaus jaunajam pārim kopīgi atpūsties un gūt brīnišķīgu emocionālu piepildījumu. 
Tāpat noderīgas varētu būt arī dāvanu kartes no dažādiem veikaliem, jo tādā veidā jaunais pāris pats varēs izvēlēties, ko viņi vēlas iegādāties. Lieliska dāvana ir arī biļetes uz koncertiem vai arī izrādēm, kuras jaunais pāris varēs apmeklēt kopīgi, tādā veidā gūstot emocionālu baudījumu. 

Oriģinālas dāvanas
Ja nevēlies dāvināt jaunajam pārim dāvanu kartes, tad noteikti ir vērts mazliet padomāt ārpus rāmjiem un uzdāvināt viņiem kādu oriģinālu dāvanu. Viena no idejām varētu būt apdrukāta gultas veļa ar jaunlaulātā pāra fotogrāfiju. Ja esi šī pāra labs draugs, tad tev noteikti ir sakrājušās dažādas bildes, kur viņi ir kopā. Tā ir lieliska iespēja šīs bildes ierāmēt vai arī ievietot foto albumā, lai varētu uzdāvināt jaunajam pārim šādu oriģinālu dāvanu. 
Ja jaunajam pārim dzīvoklī nav gleznu, tad arī tāda dāvana varētu būt lielisks papildinājums ikviena pāra dzīvoklī. Vēl viena oriģināla ideja būtu glezna, kur uzgleznots jaunais pāris. Šāda dāvana būtu īpaša un lielisks papildinājums viņu kopīgajā mājoklī. 

Aktīvās atpūtas dāvanas
Jaunais pāris noteikti būtu priecīgs par dāvanām, kas ļautu viņiem kopīgi darīt dažādas lietas. Piemēram, tā var būt lēkšana ar gumiju, lidojums ar gaisa balonu, brauciens ar kartingiem vai jebkāda cita aktivitāte, kas ļautu viņiem pavadīt kopā laiku un vēl labāk iepazīt vienam otru. 
Savukārt, ja esi izlēmis dāvanas iegādei atvēlēt lielāku naudas summu, tad noteikti ir vērts padomāt, vai par šo naudas summu nevarētu iegādāties ceļojumu uz kādu valsti. Jaunais pāris noteikti ar lielu prieku pieņemtu šāda veida dāvanu, jo tāds piedzīvojums ļautu iepazīt vēl neatklātas vietas un gūt neaizmērojamas emocijas, kas paliks prātā vēl ilgu laiku. 

Jaunā pāra dzīvoklim
Ja jaunais pāris šobrīd uzsāk savu kopdzīvi, tad ir vērts padomāt par dažādām noderīgām lietām, kas varētu iederēties viņu dzīvoklī. Tie var būt spilveni, grāmatas, dažādi dizaina priekšmeti, tāpat arī velosipēdi, foto aparāti, kā arī citas lietas, kas būtu lielisks papildinājums viņu kopīgajā dzīvesvietā. 

Foto sesijas iegāde
Ja vēlies iepriecināt jauno pāri ar kādu lielisku dāvanu, tad noteikti ir vērts padomāt, vai foto sesija nevarētu kļūt par lielisku dāvanu jaunajam pārim. Vari iegādāties gan klasisku foto sesiju, gan arī kādu oriģinālāku, piemēram, tematisko vai arī doties uz foto sesiju pie dabas, jūras. Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt jaunajam pārim dāvanu, kas vēl ilgu laiku paliks jaunā pāra atmiņās. 

Iemāci viņiem ko jaunu
Nekas tik ļoti nesatuvina cilvēkus kā dažādi piedzīvojumi. Tieši darot dažādas lietas ir iespējams daudz kārtīgāk iepazīt otru cilvēku un izprast viņa raksturu. Tieši tāpēc lieliska dāvana varētu būt, piemēram, kādi kopīgi kursi, uz kuriem viņi varētu doties kopā. Tie var būt glezniecības vai kulinārijas kursi – viss atkarīgs no konkrētā pāra interesēm. 
Šādas aktivitātes noteikti spēs satuvināt jauno pāri vēl vairāk kā iepriekš. Tāpat vari iegādāties arī dažādas galda spēles, kas būs lielisks papildinājums jaunā pāra mājvietā. 
Visas šīs nosauktās dāvanas ir gan oriģinālas, gan arī noderīgas, tāpēc noteikti spēs izraisīt sajūsmu no jaunā pāra puses. Kāzas ir burvīgs notikums ne tikai jaunā pāra dzīvē, bet arī viesiem, jo tā ir lieliska iespēja izdomāt kaut ko oriģinālu, ko pasniegt saviem mīļotajiem cilvēkiem!

Reklāmraksti