Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļojumu apdrošināšanas polise

Ceļošanu izvēlamies, lai kliedētu ikdienas rutīnu, iegūtu jaunas emocijas, piedzīvotu kaut ko nebijušu, jaunu. Tomēr vēlamies, lai šīs emocijas būtu patīkamas, iegūtās atmiņas atcerētos ar smaidu un vēlāk stāstāmie ceļojuma stāsti būtu smieklīgi, patīkami un, pat ja ar kādu sarežģījumu, tad ar veiksmīgām beigām. Ja patiešām vēlamies, lai ceļojums būtu vairāk kā izdevies, plānojam lietas laicīgi, nepaļaujoties daudz uz varbūtībām. Tā rīkojoties arī izlemjam iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi pirms došanās ceļojumā. Protams, zinām, ka polise nav nodrošinājums tam, ka nepatīkamas situācijas ceļojuma laikā neatgadīsies vispār, tomēr tas ir sava veida nodrošinājums, ka šādas nepatīkamas situācijas būs vieglāk risināt, lai vēlāk, stāstot ceļojumu stāstus draugiem, tie beigtos uz patīkamas nots.

Apdrošinātāju piedāvājumos pie ceļojumu apdrošināšanas polises tiek pievienoti tādi riski, kā medicīniskie izdevumi, palīdzības apdrošināšana, ceļojuma izmaiņu apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, bagāžas apdrošināšana. Šeit minēti tikai galvenie riski, kur katrs no tiem ietver dažādus papildinājumus, tāpēc pirms polises iegādes noteikti jāiepazīstas ar visiem apdrošinātāja noteikumiem – piemēram, ko nozīmē palīdzības apdrošināšana? Tā ietver tulka pakalpojumus, juridisko palīdzību, dokumentu atjaunošanu u.c., bet par to visu jājautā izvēlētajam apdrošinātājam.

Apdrošināšanas kompānija Compensa piedāvā ceļojuma apdrošināšanas polises iegādāties gan privātiem, gan biznesa ceļojumiem, pievienojot savam apdrošināšanas polises piedāvājam jaunus un Latvijā citur nesastopamus piedāvājumus.

Compensa piedāvātie jauninājumi pie palīdzības apdrošināšanas ir:
1) personīgo mantu nosūtīšana – ja ceļojuma laikā bojātas, nozaudētas vai nozagtas mantas un bez kurām nav iespējams iztikt, vai no to iztrūkuma atkarīgs veselības stāvoklis (piemēram, medikamenti, brilles, dzirdes aparāts), Compensa nodrošina šo priekšmetu transportēšanu
2) meklēšanas un glābšanas izdevumi - ja apdrošinātais ir apmaldījies vai pazudis ceļojuma laikā,
3) mājdzīvnieka aprūpe – dzīvnieku viesnīcas uzturēšanās izdevumi, kad tā saimnieks ir nonācis slimnīcā,
4) maiņas autovadītājs gadījumā ja šoferis veselības problēmu dēļ pats nav spējīgs aizgādāt auto uz mājām,
5) jaunums Compensa ceļojumu apdrošināšanas polisē - ceļojuma turpināšana – tiek segti izdevumi par jaunas biļetes iegādi līdz ceļojuma galamērķim vai starpposmam, ja pēc veselības problēmu novēršanas apdrošinātais ir spējīgs turpināt ceļojumu.

Compensa apdrošinātājs piedāvā arī papildus lietas, ko iespējams pievienot polisei. Ja nav iegādāta mājokļa apdrošināšana, tad iespējams uz ceļojuma laiku apdrošināt savu mājokli (īpašumu, mantu un civiltiesisko apdrošināšanu), lai atgriežoties no ceļojuma būtu pārliecībā, ka mājoklim, ja arī atgadījusies kāda ķibele, tās novēršana būs daudz vienkāršāka un ērtāka ar Compensa apdrošināšanas polisi. Būtisks un ērts Compensa jauninājums ir arī maka apdrošināšana, ko var pievienot ceļojumu polisei. Compensa maka apdrošināšana nozīmē izdevumu segšanu, kas saistīti ar makā esošu dokumentu un maksājumu karšu zādzību ceļojuma laikā.

Tāpēc, izvēloties Compensa ceļojuma apdrošināšanas polisi varam būt pārliecināti, ka ceļojuma laikā jutīsimies drošāk, nepieciešamības gadījumā saņemsim ātru servisu ar zinošiem konsultantiem, kas spēs dot visatbilstošākos un precīzākos padomus, kā rīkoties un izmantot savas iegādātās polises priekšrocības.

Reklāmraksti