Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Efektīva logu tīrīšana – ielaid telpās gaismu!

Lai taupītu laiku un atvieglotu sev ikdienu, arvien vairāk cilvēku izvēlas telpu uzkopšanas pakalpojumus.

Ja vēlaties, lai par tīrību Jūsu namā vai darba vietā parūpējas profesionāļi, vērts ieskatīties uzņēmuma Lucida piedāvājumā. Lucida nodrošina pilnu servisu – telpu un teritorijas uzkopšanu, namu apsaimniekošanu, kā arī dažādus speciālos darbus. Uzticētie darbi tiek veikti ar atbildību, klientu ikdienu padarot vienkāršāku un patīkamāku.

Logu tīrīšana ar Lucida
Logu tīrīšana ir vēl viens pienākums, kas var sagādāt raizes, it sevišķi, ja logu ir daudz vai tie ir grūti aizsniedzami. Šādās situācijās var noderēt uzkopšanas servisa Lucida pakalpojumi.

Neatkarīgi no logu īpatnībām un citām niansēm, Lucida komanda spēs rast piemērotāko risinājumu – lai sasniegtu vēlamo rezultātu, logu tīrīšana tiek veikta, izmantojot profesionālus tīrīšanas līdzekļus un atbilstošu inventāru. Nepieciešamības gadījumā tiek pielietoti arī alpīnista pakalpojumi. Tas atvieglo darbu tur, kur logiem piekļūt ir grūtāk, piemēram, augstceltnēs. 

Logu tīrīšanas izmaksas tiek noteiktas individuāli, ņemot vērā veicamā darba sarežģītības pakāpi, laika patēriņu un pielietotās metodes. Lai uzzinātu, kādas iespējas Lucida var piedāvāt tieši Jums, vienkāršākais veids ir sazināties ar uzņēmumu. To var izdarīt 3 dažādos veidos:

  • Piezvanot pa tālruni;
  • Nosūtot e – pastu;
  • Aizpildot pieteikumu uzņēmuma mājas lapā lucida.lv.

Ja būsiet izvēlējies beidzamo no sazināšanās iespējām, ar Jums sazināsies servisa pārstāvis, lai vienotos par iespējamo pakalpojuma veikšanas laiku un citām svarīgām niansēm.

Citi pakalpojumi klientu ērtībām
Logu tīrīšana un telpu uzkopšana nav vienīgie servisa Lucida piedāvātie darbi. Uzņēmuma komanda ir gatava palīdzēt arī tad, ja nepieciešami dārznieka, elektriķa vai santehniķa pakalpojumi. Tāpat piedāvājumā arī mēbeļu un paklāju tīrīšana, pilna servisa namu apsaimniekošana, darba apģērbi un remontdarbu veikšana.

Uzkopšanas servisam Lucida ir vairākas priekšrocības:

  • Tiek nodrošināta individuāla attieksme pret katru klientu;
  • Uzņēmumā strādā savas jomas speciālisti;
  • Uzticētie darbi tiek veikti kvalitatīvi, ar augstu atbildības sajūtu.

Rūpējieties par tīru un sakārtotu vidi savā mājoklī vai darba vietā kopā ar Lucida komandu. Vairāk informācijas par uzņēmuma piedāvājumu uzzināsiet mājas lapā lucida.lv.

Reklāmraksti