Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gumijas paklājs atvieglos ikdienas mājas soli

Viens no nozīmīgākajiem pirkumiem, iekārtojot mājokļa vai biroja priekštelpas, ir paklājs. Kvalitatīvas durvis ar elegantu rokturi radīs estētiskuma sajūtu, bet, tos papildinot ar augstas kvalitātes grīdas segumu, trāpīsiet desmitniekā! Pašlaik iespējas izvēlēties grīdas segumus ir ļoti plašas un arvien lielāku popularitāti ir ieguvis viens no to veidiem – gumijas paklājs.

Segums tīriem apaviem un iekštelpām
Iekštelpu tīrības jomā lielākie izaicinājumi ikvienu sagaida pavasaros un rudeņos. Risinājums ir vienkāršs – pie ieejas ir jānovieto gumijas paklājs, jo tas ir ērts lietošanā, kopšanā un ir vizuāli pievilcīgs. Izvēloties grīdas segumu, jāņem vērā vairāki būtiski aspekti:

  • Izmērs - ekonomisks paklājs ir durvju vērtnes platumā, jo tiek izmantots pilnībā;
  • Izejmateriāls – paklāja pamatnes un virskārtas ilgmūžīguma un kopšanas biežuma atslēga;
  • Kvalitāte - elastīgs paklājs ar vidēji cietu virskārtu ir labākā izvēle, jo ziemas sezonā nesaplaisās.

Moderna pieeja klasiskam produktam
No gumijas gatavotie grīdas segumi ir izturīgāki un kalpos ilgāk. Jaunums grīdas segumu tirgū ir gumijas paklājs – skreiperis. Tā būtība slēpjas nosaukumā, kas cēlies no angļu valodas vārda to scrape jeb nokasīt: no apaviem un dzīvnieku ķepām tiek novākti gruži, dubļi un citi netīrumi, tos uzkrājot speciālā vannveida padziļinājumā zem tā. Skreiperiem ir vairākas priekšrocības:

  • Tiek aizsargāts grīdas dekoratīvais pārklājums no mehāniskajiem bojājumiem un netīrumiem;
  • Lielāka tīrība visa gada garumā – iespēja ietaupīto laiku veltīt citām nodarbēm;
  • Zemākas kopējās izmaksas, jo samazinās izmaksas par kopšanu;
  • Iespēja iegādāties vai iznomāt paklāju ar piegādi uz mājām un nomainīšanu pret tīru jebkurā laikā.

Atstājiet paklāju tīrīšanu ekspertu ziņā
Iespējas iegādāties paklājus ir daudz un dažādas – visizplatītākie veidi ir klātienē veikalā vai pasūtot internetā. Pašlaik arvien vairāk privātpersonu un uzņēmumu izvēlas noslēgt līgumu ar profesionālu grīdas segumu pārdevējiem vai iznomātājiem, jo tie nodrošina ne tikai grīdas segumu tirdzniecību, bet arī nomu, uzkopšanu un remontu. Tīrīšanas eksperti ar 21 gada pieredzi Latvijas tirgū Berendsen nodrošina pilna servisa paklāju uzstādīšanu, maiņu un remontu, piedāvājot:

  • Dažāda veida gumijas un no citiem materiāliem ražotus augstākās kvalitātes paklājus;
  • Grīdas segumu kopšanas līdzekļus;
  • Paklāju iegādi vai nomu ar kopšanas un regulāras apmaiņas iespējām.

Samaziniet laiku, ko patērējat iekštelpu un vecā paklāja tīrīšanai, ar Berendsen.lv un atcerieties: gumijas paklājs lieliski papildinās Jūsu mājokļa vai biroja eksterjeru!

Reklāmraksti