Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmanto iespēju apgūt higiēnas prasības internetā!

Latvijas valsts likumdošana nosaka, ka ēdināšanas un pārtikas nozarē strādājošiem obligāti ir jāiziet apmācības par pārtikas un personīgo higiēnu. Šīs zināšanas ļaus nodrošināt veselības normām atbilstošu un kvalitatīvu pārtikas apstrādi, un arī teicamu klientu apkalpošanas servisu.

Kad nepieciešama apmācība par minimālās higiēnas prasībām?
Iziet apmācību minimālajās higiēnas prasībās nepieciešamas gadījumos, kad cilvēks uzsāk darbu pārtikas nozarē, bet nav ieguvis atbilstošu izglītību. Minimālās higiēnas prasības vajadzēs atkārtoti iziet tiem, kas ieguvuši izglītību pārtikas nozarē, bet 3 gadus šajā nozarē nav strādājuši. Atkārtošana – zināšanu māte!

Kur var apgūt higiēnas prasības? 
Higiēnas prasības var apgūt apmācību centros, taču tas ir laikietilpīgāk – jāierēķina laiks, kas tiks pavadīts gan ceļā, gan apmācībās. Higiēnas prasības var apgūt arī internetā, to darot sev vēlamā laikā - kaut vai naktī, kad visi svarīgie darbi ir paveikti. Apmācības internetā I ļaus ietaupīt finansiālos līdzekļus, turklāt jaunās zināšanas varēsi apgūt sev atbilstošā tempā, jo nebūs jāpielāgojas grupas darbam.

Noderēs gan veikala, gan kafejnīcas darbiniekiem!
Mājaslapā webapmaciba.lv gan uzņēmumu darbinieki, gan privātpersonas minimālās higiēnas prasības var apgūt 3 stundu laikā, noslēgumā saņemot zināšanas apliecinošu sertifikātu. Apmācība atbilst Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 409. To novērtējuši arī Pavāru kluba speciālisti. Apmācība pieejama arī krievu valodā. 

Webapmaciba.lv higiēnas prasību apmācība noderēs:

 • Pavāriem;
 • Pavāra palīgiem;
 • Pārdevējiem;
 • Viesmīļiem un citiem ēdināšanas procesos iesaistītajiem. 

Mācies sev piemērotā tempā!
Webapmaciba.lv piedāvātajos kursos ietilpst:

 • Mācību materiāli (vizuāli un lasāmi);
 • Starptesti un gala eksāmens.

Gala eksāmena nokārtošanai paredzētas divas stundas. Darba procesu kontrolēt un sevi mobilizēt palīdzēs mājaslapas augšpusē esošais hronometrs. 

Higiēnas prasības nav jāapgūst konkrētā laikā sprīdī. Nesteidzies, jo mācības var pārtraukt un pēc tam atkal atsākt. Ņem vērā, ka no jauna atsākot apmācību, būs jāatbild uz citiem eksāmena jautājumiem. Šādi tiek garantēta mācību kvalitāte. Ja zināšanas ir pietiekamas, beigu eksāmenu var nokārtot 30 minūtēs. 

Apmācības ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

 • Pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti;
 • Personīgā un pārtikas higiēna;
 • Labā prakse, ievērojot higiēnas prasības ražošanā;
 • Pārtikas drošības un paškontroles sistēmas principi Latvijā un pasaulē;
 • Informācija par pārtikas slimībām un slimību profilaksi.

Kā reģistrēties higiēnas apmācībām? 
Apmācības uzsākšanai vajadzēs reģistrēties mājaslapā. Tu vari reģistrēties kā privātpersona vai juridiska persona(uzņēmums var pieteikt savus darbiniekus, sekojot līdzi darbinieku mācību procesam). E-pastā saņemto rēķinu varēsi apmaksāt ar interneta bankas starpniecību. Kad maksājums būs veikts, e-pastā tiks atsūtīti apmācības uzsākšanai nepieciešamie dati un parole.

Apgūsti higiēnas prasības mājaslapā webapmaciba.lv ātri, sev piemērotā laikā un vietā!

Reklāmraksti