Izturīgas siltumnīcas lielākai un garšīgākai ražai

Piemājas dārzi bieži ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī teritorija, kur audzē dārzeņus, garšaugus un puķes privātam patēriņam vai tirgošanai. Lai raža būtu liela, nepieciešams parūpēties par dārzkopības aprīkojumu. Labs palīgs dārzkopim ir siltumnīcas – ierīce, kas pasargā dēstus no negatīvas saules un nokrišņu ietekmes un ļauj audzēt stādus visu gadu. Siltumnīcas būtiski palielina ražas apjomu un kvalitāti, un Latvijas nenoteiktajos laikapstākļos tās būs īpaši noderīgas.

Kur ērtāk iegādāties siltumnīcas?
Dārza preču veikali parasti atrodas pilsētas nomalēs, kas ne vienmēr ir parocīgi. Turpretī interneta veikalu var apmeklēt jebkurā Tev ērtā laikā un vietā, turklāt iepatikušās preces var pievienot pirkuma grozam un apskatīt vēlāk. Interneta veikals Xnet.lv piedāvā dažāda izmēra siltumnīcas, kas ļaus Tev ik dienu baudīt paša audzētos augļus. Meklējot piemērotu preci, atlasi siltumnīcas pēc:

●    izmēra. Nelielā saimniecībā vai piemājas dārzā optimālais siltumnīcas augstums ir 2 – 2.5 metri, bet nepieciešamo garumu un platumu ikviens cilvēks nosaka pats. Xnet.lv atradīsi siltumnīcas gan mazdārziņiem, gan lielām saimniecībām;

●    pārklājuma. Plēve un polikarbonāts ir divi siltumnīcu pārklājumu materiāli. Abi vienlīdz labi pārvada gaismu un gaisu un aizsargā stādus no kaitīgiem staru veidiem. Polikarbonāta pārklājums ir izturīgāks, bet plēve jāmaina ik gadu, taču ar plēvi pārklātās siltumnīcas ir ekonomiskākais variants;

●    rāmja. Alumīnijs un cinkots tērauds vienlīdz labi iztur sniega slodzi un vēja brāzmas. Koka rāmis ir vizuāli pievilcīgs variants, taču tas prasa papildu aprūpi.

Xnet.lv piedāvājumā ir arī lecektis – miniatūras segtās būves ar paceļamo vāku. Atšķirībā no lecektis, siltumnīca var tikt mākslīgi apsildīta un tajā var audzēt jebkādus stādus. Lecektis ir piemērotas izmēros nelieliem garšaugu krūmiem un puķēm.

Xnet.lv ir pieejami arī siltumnīcu piederumi. Ražu var uzlabot, pilnveidojot siltumnīcu ar laistīšanas sistēmu, savukārt ejas atdalītāji, ūdens tvertnes, zālāja režģi padarīs dārzkopību komfortablāku.

Siltumnīcu piegāde pie Tavas mājas durvīm
Xnet.lv piedāvā bez maksas izņemt pasūtītās siltumnīcas veikala birojā Rīgā vai noformēt piegādi ar mašīnu. Piegāde ir iespējama visā Latvijas teritorijā, un norēķināties par pasūtījumu var gan preces pasūtīšanas, gan saņemšanas brīdī. Apmeklē veikala mājaslapu www.xnet.lv, lai uzzinātu vairāk par siltumnīcu veidiem, cenām un pasūtīšanas kārtību! Aprīko dārzu ar siltumnīcu un baudi lielisku ražu!

Reklāmraksti