Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izturīgas ziemas un vasaras riepas nodrošinās drošu atrašanos aktīvā ceļu satiksmē

Drošība ir pirmajā vietā – šādu frāzi dzirdam ikdienā. Tā ir saistāma ar drošības jostu lietošanu, pareizu braukšanas ātruma izvēli un, protams, atbilstošu riepu uzstādīšanu. Kvalitatīvas riepas nodrošinās augstu saķeri ar brauktuvi un iespēju pilnvērtīgi izmantot bremžu sistēmas darbību, ļaujot izvairīties no akvaplanēšanas vasarās vai slīdēšanas ziemās.

Kal ratus ziemā, bet ragavas vasarā jeb kad iegādāties jaunas riepas?
Laicīgi iegādājoties sezonai atbilstošas riepas, Jūs varēsiet būt droši gan likuma priekšā, gan uz ceļa. Abi aspekti ir būtiski, jo tie izriet viens no otra: pasargājot sevi un līdzbraucējus, Jūs neapdraudēsiet citus ceļu satiksmes dalībniekus. Jaunas riepas ieteicams iegādāties vismaz 3 - 4 mēnešus pirms to uzstādīšanas laika, lai jau laicīgi būtu iespējams:

  • izvairīties no stāvēšanas rindās riepu servisos, lai iegādātos sezonai atbilstošākās;
  • uzstādīt ziemas riepas, ja laikapstākļi ir neatbilstoši vasaras riepu lietošanai.

Pārzinot riepu veidus, izdarīsiet pareizo izvēli
Autovadītāju vidū joprojām aktuāls ir mīts par vissezonas riepām kā labāko izvēli. Riepu iegādi var salīdzināt ar apavu pirkšanu, katram gadalaikam paredzot citus apavus, jo tie nodrošina ērtumu, komfortu un drošību. Lai Jūs justos droši uz ceļa un ekonomētu naudu, samazinot degvielas patēriņu, ir vērts atcerēties galvenās riepu īpašības:

  • vasaras riepas slāpē troksni auto vadīšanas laikā, to gumijas sastāvs ir karstumizturīgs, bet protektors veidots tā, lai izvairītos no auto sānslīdes un akvaplanēšanas;
  • ziemas riepas ar vai bez radzēm, pateicoties to protektora dziļumam, ļaus uzsākt un beigt braukšanu uz līdzenas virsmas vai slīpumā, palielinās saķeri ar dažāda veida ceļa segumu un par 20% samazinās bremzēšanas ceļa garumu.

Ilgtspēja un drošība – atslēgas vārdi riepu meistaru izvēlē
Lai Jūsu izvēlētās riepas tiktu uzstādītas kvalitatīvi un atbilstoši standartiem, vēlams doties pie profesionāļiem, kam riepu maiņa nav tikai jēdziens, bet ir darbs un hobijs vienlaicīgi. Pirelli Key Point ir profesionāls un uzticams riepu autocentrs, kas nodrošina pilnu riepu servisu pakalpojumus 44 vietās Latvijā, piedāvājot:

  • riepu maiņu, uzglabāšanu un utilizāciju;
  • pilnu auto ritošās daļas pārbaudi;
  • 10 000 dažādu artikulu riepas un 300 dizainu lietos diskus.

Izvēlieties kvalitāti, komfortu un garantiju! Ieskatieties Pirelli Key point mājaslapā pkp.lv un atrodiet tuvāko riepu servisu savai dzīvesvietai un iepazīstieties ar novitātēm auto jomā jau tagad!

Reklāmraksti