Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie krediti online izdevīgāki

Tagad aizdevumi internetā jeb krediti online ļauj aizņemties līdz 300 eiro bez komisijas maksas uz vienu mēnesi. Galvenā priekšrocība – naudu kontā vari saņemt jau 15 minūtēs pēc pieteikuma izskatīšanas, turklāt neizejot no mājām. Pretendēt uz aizdevumu var visi Latvijas iedzīvotāji vecumā  no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka saņem regulārus ienākumus (alga, pensija, citi) un nav iekļauti parādnieku reģistros. Izvērtē finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi. 

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos? 
Kredīts bez bankas starpniecības internetā ir pieejams ātrāk, jo izpaliek ilgais izvērtēšanas process. Lemjot par aizdevuma piešķiršanu, kreditori ņem vērā ienākumus, kredītvēsturi un vajadzības gadījumā sazinās ar klientu pa telefonu, lai noskaidrotu papildus jautājumus. Aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs a) bankas konts, b) epasts, c) mobilais tālrunis. Aizpildot pieteikumu, ir jānorāda precīza informācija, jo pretējā gadījumā pieteikums tiks noraidīts kā nederīgs.

Klienta identitātes pārbaude noris ar internetbankas palīdzību. Tas garantē drošību, jo, lai ieietu savā internetbankā ir jāzina ne tikai savs klienta kods un parole, bet ir vajadzīga arī parole no kodu kalkulatora. Lai pārbaudītu personību, pieteikuma iesniedzējam ir jāpārskaita 1 eiro cents uz aizdevēja bankas kontu. Šis maksājums netiek atgriezts arī situācijās, kad kredīta pieteikums tiek noraidīts. 

Kad pieteikums izpildīts un reģistrācijas maksājums ir veikts atliek gaidīt. Pieteikumi uzņēmuma darba laikā tiek izskatīti salīdzinoši ātri un vairumā gadījumu nauda klienta kontā tiek ieskaitīta mazāk kā vienas stundas laikā. Visātrāk kredīts online tiek ieskaitīts tiem klientiem, kam ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. 

Kas man vēl būtu jāzina par aizņemšanos?
 
Jebkurš finanšu darījums arī ātro kredītu izvēle ir saistīta ar zināmu risku. Izvēloties aizdevumu lielāku nekā finansiāli vari atļauties, jārēķinās, ka sekas var būt bēdīgas. Apstākļos, kad parāds netiek atmaksāts savlaicīgi, aizdevēji var piedāvāt pagarināt līguma darbības termiņu (maksas pakalpojums). Ja tas netiek izdarīts, būs jāmaksā soda naudas. Katram mikro kredītu devējam šo papildus maksājumu apmērs ir atšķirīgs un ar tiem visiem vari iepazīties kredītlīgumā (vēl pirms līguma parakstīšanas). Klientiem, kas ilgstoši nesedz savas parādsaistības ir jārēķinās, ka naudas atgūšana tiek uzticēta parādu piedziņas uzņēmumiem, bet tas var būtiski paaugstināt aizdevuma izmaksas. Šādā scenārijā krediti online var strauji kļūt dārgāki, turklāt tiek sabojāta arī kredītvēsture, kas nākotnē apgrūtinās iespējas iegūt kādu citu aizdevumu vai saņemt citus pakalpojumus. Pirms pieņemt lēmumu, ir vērts salīdzināt aizdevumus – kreditionline.lv Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi. 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti